Elektronik Corsair Void Elite Stereo kulaklık 749 TL

Dediğiniz gibi sorun sadece ses kaydedicide gibiydi. Ama o durumda pek rahat olmadım, yeni splitter istedim. Gelen splitter o sorunu çözdü.
Anlıyorum, ben de bir konuşayım o zaman. Corsair Support'un direkt kendisine yazdınız değil mi? Hocam, yurtdışından geliyor ya ücret vs. hepsini hallediyorlar mı? Çok soru sordum kusura bakmayın.

Anlıyorum, ben de bir konuşayım o zaman. Corsair Support'un direkt kendisine yazdınız değil mi? Hocam, yurt dışından geliyor ya ücret vs. hepsini hallediyorlar mı? Çok soru sordum kusura bakmayın.

Bu durumun benzerini 1.5 sene önce de yaşadım, yeterli delil sunduktan sonra gönderiyorlar ürünü. Vergi vs. herhangi bir ücretle karşılaşmıyorsunuz. Bende çalışan başka bir splitter vardı, onunla karşılaştırma amaçlı 2 farklı ses kaydı gönderdim. Sizde öyle bie durum yoksa kulaklığı splittere takmadan mikrofon kısmına takıp kaydedebilirsiniz. Ben 21 Mart'ta yazdım, 1 Nisanda elime geldi. İstanbul'da oturmanın buna katkısı olabilir.

Bu durumun benzerini 1.5 sene önce de yaşadım, yeterli delil sunduktan sonra gönderiyorlar ürünü. Vergi vs. herhangi bir ücretle karşılaşmıyorsunuz. Bende çalışan başka bir splitter vardı, onunla karşılaştırma amaçlı 2 farklı ses kaydı gönderdim. Sizde öyle bie durum yoksa kulaklığı splittere takmadan mikrofon kısmına takıp kaydedebilirsiniz. Ben 21 Mart'ta yazdım, 1 Nisanda elime geldi. İstanbul'da oturmanın buna katkısı olabilir.
Ben de kendilerine ulaşıyorum. Teşekkür ederim sağolun.

Yeni konular

Geri
Yukarı