Corsair Void Elite Surround cızırtısı

ReyuM

Hectopat
Kulaklık bugün elime geçti. Normal bir şekilde taktığımda sıkıntı yok fakat herhangi bir ses geldiği zaman kulaklıktan ssst diye bir ses geliyor ve 1-2 saniye sonra gidiyor. İade edeyim mi? iCUE silip yükledim programı açtıktan sonra tekrar taktım kulaklığı fakat devam ediyor bu sorun normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı kulaklığı kullanıyorum, bende böyle bir sorun yok. Sürücü kaynaklı da olabilir.

Önce kulaklığa ait her şeyi kaldırın aygıt yöneticisinden ve USB'den çekin. Sonra tekrar bağladıktan sonra iCue kendi sürücüsünü kuracak.

Hala bir sorun varsa, değişim veya iade talep edin. Kulaklıkta iade konusu da biraz sıkıntılı aslında. Genelde dediğim şey olunca düzeliyor. Bazen bende ufak bir cızırtı gelmeye başlıyor, kabloyu çıkartıp takıyorum sıkıntı ortadan kalkıyor. iCue ile Windows sürücüleri karışıyor sorunun kaynağı bu.

Yarın iadesini gerçekleştireceğim dediğim gibi sürücüleri kaldırdım regedit kısmından bile Corsair ile ilgili her şeyi sildim yine aynı oldu. Aldığım yer QP Bilişim iade kabul ediyorlarmış galiba bu konuda bugün bir yerde gördüm öyle bir olay umarım iadeyi kabul ederler.

Bende benzer bir sıkıntı ses seviyesini ayarlarken oluyordu. Corsaire yazıp garantiye yolladığımda üst model ile değişim olmuştu. Ama bu işlemler biraz uzun sürüyor. Kulaklığı yurtdışına yolluyorsunuz toplam süreç 20 günü buluyor.

Bende benzer bir sıkıntı ses seviyesini ayarlarken oluyordu. Corsaire yazıp garantiye yolladığımda üst model ile değişim olmuştu. Ama bu işlemler biraz uzun sürüyor. Kulaklığı yurtdışına yolluyorsunuz toplam süreç 20 günü buluyor.
Hocam bugün iadesi için kargoya verdim. Şuan kullandığım kulaklıktan bir önce kullandığım kulaklıkta da aynı olay vardı. Keşke önceden görseydim garantiye gönderirdim belki bir ihtimal üst modeli ile değiştirirlerdi. Kullandığınız kulaklık Corsair Void Elite RGB mi?

Hocam bugün iadesi için kargoya verdim. Şuan kullandığım kulaklıktan bir önce kullandığım kulaklıkta da aynı olay vardı. Keşke önceden görseydim garantiye gönderirdim belki bir ihtimal üst modeli ile değiştirirlerdi. Kullandığınız kulaklık Corsair Void Elite RGB mi?
Eskisini tam hatırlmaıyorum 2 kez aynı sıkıntı oldu diye gönderdim. İlk seferde aynısı yolladılar. Diğer seferde ise Corsair Void Pro Surround vermişlerdi sanırım. Bu son verdiklerini 3 yıldır falan sıkıntısız kullanıyorum. Geçenlerde kulak padleri yıprandığı için yazdım nereden alabilirim diye. Adamlar hiçbirşey istemeden evime yedek kulak padleri yolladılar. Ayrıca garantimde bitmişti. Garanti konusunda Corsaire yazmaktan hiç çeknimeyin.

Eskisini tam hatırlmaıyorum 2 kez aynı sıkıntı oldu diye gönderdim. İlk seferde aynısı yolladılar. Diğer seferde ise Corsair Void Pro Surround vermişlerdi sanırım. Bu son verdiklerini 3 yıldır falan sıkıntısız kullanıyorum. Geçenlerde kulak padleri yıprandığı için yazdım nereden alabilirim diye. Adamlar hiçbir şey istemeden evime yedek kulak padleri yolladılar. Ayrıca garantimde bitmişti. Garanti konusunda Corsair'e yazmaktan hiç çeknimeyin.

Trendyol üzerinden aldım. Garantim var mı nasıl anlarım? Kutunun içinden mi çıkıyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı