Çözüldü Corsair Void Elite Surround vs SteelSeries Arctis 3

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bütçe
Maksimum 900 TL

CryL0rd

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar...
Çok uzatmadan konuya girmek istiyorum. Sizce Corsair Void Elite Surround mu, SteelSeries Arctis 3 mü? Void Elite ne kadar yakışılı bir kulaklık olsa da Arctis'in tasarımına ciddi anlamda hayran oldum. Kalbim Arctis, beynim Void Elite diyor. Siz olsanız ne yaparsınız?

Ses kartı: Realtek ALC S1200a (ASUS TUF B450M Pro)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İki kulaklık rakip bile değiller, ezici üstünlükle Void Elite alır.
Sırf Void Elite'in tiz performansı için bile alınır, bizzat ben de kullanıyorum. Eğer merak ettikleriniz varsa cevaplayabilirim.
Sırf Void Elite'in tiz performansı için bile alınır, bizzat ben de kullanıyorum. Eğer merak ettikleriniz varsa cevaplayabilirim.

Çözüm
Sırf Void Elite'ın tiz performansı için bile alınır, bizzat ben de kullanıyorum. Eğer merak ettikleriniz varsa cevaplayabilirim.
Teşekkürler, peki sizce USB mi, Surround mu? Anladığım kadarıyla USB'nin farkları: RGB olması, adı üstünde adaptöre ihtiyaç duymadan USB bağlantıysa sahip olması ve ekstra beyaz rengi. RGB benim için pek önemli değil, sonuçta görmüyorum bile; telefondada kullanmak içinde ayrı bir müzik kulaklığım var. Beyaz rengi çok hoşuma gidiyor fakat tek işime yarayacak olan beyaz rengi için de 150 TL fazla vermek kulağa pek hoş gelmiyor. Siz hangisini alırdınız?

Not: Eğer bir eksiğim varsa X özelliğini unutmuşsun gibi bilgi verirseniz sevinirim. :')

150 TL farka asla değmez, Surround versiyonu alıp geçin. RGB'siz daha hoş bir kulaklık zaten, ben gri-siyah olan modelini kullanıyorum ve çok memnunum. Surround'un direkt 3.5mm ile gelmesi de artı çünkü mobil cihazlara direkt desteği var, telefonuma takıp istediğim şarkıyı çok yüksek ve kaliteli ses ile dinleyebiliyorum. Tabii ki ek olarak USB'li ses kartıyla geliyor, yani PC'ye taktığınız zaman USB şeklinde bağlıyorsunuz.

150 TL farka asla değmez, Surround versiyonu alıp geçin. RGB'siz daha hoş bir kulaklık zaten, ben gri-siyah olan modelini kullanıyorum ve çok memnunum. Surround'un direkt 3.5mm ile gelmesi de artı çünkü mobil cihazlara direkt desteği var, telefonuma takıp istediğim şarkıyı çok yüksek ve kaliteli ses ile dinleyebiliyorum. Tabii ki ek olarak USB'li ses kartıyla geliyor, yani PC'ye taktığınız zaman USB şeklinde bağlıyorsunuz.
İlginiz için teşekkürler, inşallah en yakın zamanda alacağım.

Void elite müzik ve oyun performansı nasıldır? Hem müzik hem oyun için bir kulaklık arıyorum void elite bu konuda nasıldır?

Yeni konular

Geri
Yukarı