Corsair Void Elite vs HyperX Cloud Core vs Razer Kraken

MyBela25

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hangisini tercih etmeliyim ve neden bugün sipariş verilen indirimin son günü? Kullanan arkadaşlar yardımcı olurlarsa daha iyi olur. Normalde Cloud 2 alacaktım fakat fiyatları çok yukselmiş.
1. kulaklık: CORSAIR Void Elite 7.1(benim alacağım bu)
2. kulaklık: HyperX Cloud Core 7.1
3. kulaklık: Razer Kraken (ya da bunu alıp Razer set dizebilirim ama bu kulaklık hakkında pek bilgim yok.)
4. kulaklık: Rampage Drop Plus (bu kulaklığı da markaya değil de modeli degerlendirdiğimizde gayet fiyat performans oldugunu söylüyorlar. Ve Cloud 2'ye eş değer ve mikrofon ve müzik kalitesi daha iyi olduğu söyleniyor kullananlar tarafından.)

Son düzenleme:
Bugün Corsair Void Elite aldım sesler falan çok hoşuma gitti bundan önce Rampage Fury X Wireless kullanmıştım Corsair tavsiye ederim.

Üstelik Corsair uygulaması iCUE software çok hoşuma gidiyor.

Bugün Corsair Void Elite aldım sesler falan çok hoşuma gitti bundan önce Rampage Fury X Wireless kullanmıştım Corsair tavsiye ederim.

Üstelik Corsair uygulaması iCUE software çok hoşuma gidiyor.

Oyunlardaki ses kasma performansı nasıl ya da müzik dinlerken genelde basslı müzklerde ses seviyesi vs tatmin ediyor mu?

Void Elite alınabilir.

Neden alınabilecegi hakkında bilgi verir misin rica etsem.

Oyunlardaki ses kasma performansı nasıl ya da müzik dinlerken genelde basslı müzklerde ses seviyesi vs tatmin ediyor mu?

Neden alınabilecegi hakkında bilgi verir misin rica etsem.

Yani benim önceki kullandığım tüm kulaklıklardan iyi kendi ekolayzer ayarı var iCUE da bazı yayıncılar ekolayzer ayarlarını paylaşıyorlar onu yaparsanız bayağı iyi ses kasarsınız.

Baslar-tizler güzel onlar için yazılımda ayrı mod bulunmakta.

Mikrofon Discord sertifikalı ve bir mod var bir adamla konuşurken sesler gayet güzel.

NVIDIA Broadcast destekli evi stüdyoya döndürüyor(sadece RTX destekli)

7.1 Fury X ile aynı memnun kaldım.

Dolby Atmos ile daha güzel bir deneyim elde ettim ama iCUE yazılımını kullanmayı tavsiye ederim. Çakışabilirler.

Yorumlarda dip ses sorunu demişler ama bende olmadı.

Dezavantajları;

Kablo gereksiz uzun.

Sesi çok dışarı veriyor ailenizin yanında falan %100 kullanamazsınız hoparlör gibi.

Yani benim önceki kullandığım tüm kulaklıklardan iyi kendi ekolayzer ayarı var iCUE da bazı yayıncılar ekolayzer ayarlarını paylaşıyorlar onu yaparsanız bayağı iyi ses kasarsınız.

Baslar-tizler güzel onlar için yazılımda ayrı mod bulunmakta.

Mikrofon Discord sertifikalı ve bir mod var bir adamla konuşurken sesler gayet güzel.

NVIDIA Broadcast destekli evi stüdyoya döndürüyor(sadece RTX destekli)

7.1 Fury X ile aynı memnun kaldım.

Dolby Atmos ile daha güzel bir deneyim elde ettim ama iCUE yazılımını kullanmayı tavsiye ederim. Çakışabilirler.

Yorumlarda dip ses sorunu demişler ama bende olmadı.

Dezavantajları;

Kablo gereksiz uzun.

Sesi çok dışarı veriyor ailenizin yanında falan %100 kullanamazsınız hoparlör gibi.

Yorumların için çok teşekkürler iyice kafamda bir şeyler oluştu. Galiba kararımı vermek üzerim ki 12'den önce almam lazım. Son olarak oyunlardaki performansı nasıl genelde Valorant oynuyorum arada Single Player oyunlar. Eger bu konularda da iyi ise Void Elite alacağım müzk konusunda da iyiymiş zaten.

1 maç Valorant girdim Valorant'ta bir ekolayzer ayarı yapmadan normal mod da gayet rahat duyabildim CS:GO'da ise sesler şaheser gibi 4'lü yü açınca süper oldu ama Valorant'ta ses kısmı çok gelişmiş olmamasına rağmen memnun etti bir de ekolayzer ile test edeceğim ama şu an evde değilim.

Müzik konusunda dediğiniz gibi güzel kulaklık baslı dinleyecekseniz bas moduna geçeceksiniz tiz ağırlıklı müzik dinleyecekseniz tiz modunu seçeceksiniz ikisi de varsa normal mod kullanacaksın Discord gibi platformlardan konuşucaksan konuşma modu var diğer modlar bir işe yaramıyor ama tavsiyem Valorant için manuel ayarı kullanmayın ekolayzer lazım oluyor. Bazı yayıncılar paylaşmış onlardan bakabilirsiniz.

Oyun için bu ekolayzer.
53200124610

Son düzenleme:
Şu an oyuna bu ekolayzer ile girdim rahatça her sesi alıyorum.

Ben bayağı araştırdım bu fiyata en ıyısı gibi.

Şu an oyuna bu ekolayzer ile girdim rahatça her sesi alıyorum.

Ben bayağı araştırdım bu fiyata en ıyısı gibi.

BlackShark v2X ise çok oneriyorlardi bu konuda ne diyorsun ya da Razer Kraken yeşil modeli Beko da satılıyor. Ham rzer set yapmış olurum mouse klavye Razer olacak.

Geri
Yukarı