Corsair Void Elite vs Logitech G435

Bütçe
1300
Tamamdır teşekkürler.
Ben de İtopya'dan geçen ay 1300TL'ye almıştım şu an yine indirimde ben olsam kaçırmazdım. 2017'den beri Corsair Void kullanıyorum. Önce kablolu olan Void Pro modelini uzun süre kullandım şu an kablosuz olanı kullanıyorum çok memnunum. Şarjı da iyi gidiyor bana göre, eğer RGB ışıklarını kapatırsan 20-21 saat kadar gidiyor.

Ben de İtopya'dan geçen ay 1300TL'ye almıştım şu an yine indirimde ben olsam kaçırmazdım. 2017'den beri Corsair Void kullanıyorum. Önce kablolu olan Void Pro modelini uzun süre kullandım şu an kablosuz olanı kullanıyorum çok memnunum. Şarjı da iyi gidiyor bana göre, eğer RGB ışıklarını kapatırsan 20-21 saat kadar gidiyor.

Bende az önce 1200 liraya aldım.

Birkaç sorum olacaktı musaitsen.
1- şarj ederken kulaklığı kullanabiliyor muyuz?
2- driver cakismasi yasaniyormus iCUE yuklemem yeterli olur mu?
3- bir de ekolaizer ayarlarini nasıl halletin.

Bende az önce 1200 liraya aldım.

Birkaç sorum olacaktı musaitsen.
1- şarj ederken kulaklığı kullanabiliyor muyuz?
2- driver cakismasi yasaniyormus iCUE yuklemem yeterli olur mu?
3- bir de ekolaizer ayarlarini nasıl halletin.
Öncelikle hayırlı olsun hocam.
1- Evet şarj ederken kullanabilirsin sıkıntı yok.
2- iCUE yüklemen yeterli.
3- iCUE üzerinden istediğin ekolayzer ayarlarını yapabilirsin. 5 adet hazır profille geliyor kulaklığın ses açma kısma tuşu üzerinden geçiş yapabiliyorsun. Ben genelde hazır profillerden Bass Boosted olanı kullanıyorum. İstersen kendin profil oluşturup onu da kaydedebilirsin.

Öncelikle hayırlı olsun hocam.
1- evet şarj ederken kullanabilirsin sıkıntı yok.
2- iCUE yüklemen yeterli.
3- iCUE üzerinden istediğin ekolayzer ayarlarını yapabilirsin. 5 adet hazır profille geliyor kulaklığın ses açma kısma tuşu üzerinden geçiş yapabiliyorsun. Ben genelde hazır profillerden bass boosted olanı kullanıyorum. İstersen kendin profil oluşturup onu da kaydedebilirsin.

Tamamdır teşekkürler FPS oyunları için hangisi verimli olursa onu tercih ederim. Bilgilendirme için sağ ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı