Razer Barracuda X vs Corsair Void Elite Wireless vs Logitech G435

kadirz123

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Bu üç kulaklık arasında kaldım. Ve bir türlü seçim yapamıyorum. Razer Barracuda X'i dışarıda da kullanabilirim Bluetooth sayesinde ama bu sefer mikrofonunu dışarıda kullanamam konuşma yaparken. Ses konusunda genelde dizi film ve müzik amaçlı almayı düşünüyorum oyun biraz daha geri planda benim için.
3000 TL bütçe içerisinde başka öneriniz varsa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu üç kulaklık arasında kaldım. Ve bir türlü seçim yapamıyorum. Razer Barracuda X'i dışarıda da kullanabilirim Bluetooth sayesinde ama bu sefer mikrofonunu dışarıda kullanamam konuşma yaparken. Ses konusunda genelde dizi film ve müzik amaçlı almayı düşünüyorum oyun biraz daha geri planda benim için.
3000 TL bütçe içerisinde başka öneriniz varsa çok sevinirim.
Corsair Void Elite Wireless.

Çok amaçlı kullanımda Barracuda X'in önüne geçebilecek yok denecek kadar az.

Razer Barracuda X (2022) incelemem seçimine yardım edebilir belki.

Çok amaçlı kullanımda Barracuda X'in önüne geçebilecek yok denecek kadar az.

Razer Barracuda X (2022) incelemem seçimine yardım edebilir belki.
Hocam dışarıda kullanırken herhangi bir 2. mikrofona sahip değil doğru mudur? Yani sporda kullanırken mikrofon kullanamıyorum zaten çıkardığımız için. Ayrıca yazılımlarını satın almak ne kadar gerekli?

Barracuda X 2022 kullanıyorum. Son derece memnunum.
Mikrofon konusunda nasıl peki? Biraz kötü yorum gördüm ama emin olmak istiyorum.
@P R O F O U N D İnceleme konusu için teşekkürler detaylıca okudum ve gördüm. Siz ne düşünüyorsunuz peki mikrofon hakkında? İnceleme konusunda pek yorum göremedim.

Mikrofon konusunda nasıl peki? Biraz kötü yorum gördüm ama emin olmak istiyorum.
@P R O F O U N D İnceleme konusu için teşekkürler detaylıca okudum ve gördüm. Siz ne düşünüyorsunuz peki mikrofon hakkında? İnceleme konusunda pek yorum göremedim.
Kablosuz kulaklığa göre gayet tatmin edici. İnceleme konusunda puanlamasını dahi yaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı