Corsair Void Elite vs Razer Blackshark V2 X

Bütçe
1000

Aerkazs

Hectopat
Yer
Malatya
Daha fazla  
Meslek
Özel Eğitim Öğretmeni
Arkadaşlar merhaba, kulaklık önerisi için bir konu açmıştım. Bütçemi biraz daha arttırıp bu modellerden birini alabileceğimi düşündüm. Sıklıkla hikayeli oyunlar oynamaktayım. Ancak arkadaşlarımla beraber FPS oyunlarında da vakit geçiriyorum. Ses kartım ALC887. Corsair birisi surround birisi stereo arada çok fark olur mu bunu da merak ettiğimden ikisini de ekledim.

Fps oyunları oynuyorsan stereo olması çok önemli. Stereo almanı öneririm. Ses kalitelerini vs bilmiyorum fakat stereo alman gerek fps oynuyorsan.

FPS oyunları oynuyorsan stereo olması çok önemli. Stereo almanı öneririm. Ses kalitelerini vs bilmiyorum fakat stereo alman gerek FPS oynuyorsan.

FPS oynuyorum hocam ama öyle çok sık değil ve eğlence amaçlı onda da çok ses kasmalık bir durum olmuyor açıkçası ezber olmuş artık.

Tamamen size öneri amaçlı değil ama bazı kişiler USB modeller önerebiliyor bütçenizi aşıyor fakat Corsair modelleri arasında.
Corsair Void RGB Elite USB Premium 7.1 CA-9011203-EU Siyah Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Bu modeli de önerenler olmuştu belki bu model hakkında da yorum yapanlar olacaktır.

Biraz bütçemin üstünde hocam ama değerlendirmeye alabilirim, düşünülüp araştırıldıktan sonra deneyimleyenler ve bilgisi olanlar tabii ki yorumlarını fikirlerini paylaşırsa çok iyi olur.

İkisi arasında kalıp Razer aldım ben. Bugün geldi deneyeceğim.

Hocam görüşlerinizi aktarma şansınız var mı? Daha çok yeni gelmiş ama. Bir de önceden kullandığınız kulaklık varsa karşılaştırma olarak da belirtirseniz. Okuyanlar için bir görüş olur.

Benim için bir devrim olacak sanırım çünkü 150 TL ye aldığım rampage marka üçüncü senesini dolduran bir kulaklıktan geçiş yapacağım.😊 Anlayacağınız üzere kaliteli bir kulaklıktan veya rakibi olacak bir kulaklık asla değil. Sürekli FPS rekabetçi oyunlar oynuyorum tabii ki verdiği hissiyatı ve oyun, müzik için verdiği performansı elimden geldiğince anlatmaya çalışırım sevgili hocalarım. Akşam deneyeceğim ilk deneyimlerimi paylaşırım sizlerle.

Ses kartı olarak anakartta bulunan ALC1200 ile kullanacağım bu arada eklememişim.

Yeni konular

Geri
Yukarı