Corsair Void Elite vs Razer BlackShark V2 X

Bütçe
1500
Açıkçası V2X alıp ses kartı almak da güzel bir seçenek bence. Üstelik diğer kulaklıklarında da kullanabilirsin.

Hocam bende kararsız kaldım ama v2X alacağım sanırım. Normalde V2'ye kaymıstım biraz fakat arada 1000TL'lik bir fark var ve anakartımın ses yongası iyi o yüzden sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

Hocam bende kararsız kaldım ama v2X alacağım sanırım. Normalde V2'ye kaymıstım biraz fakat arada 1000TL'lik bir fark var ve anakartımın ses yongası iyi o yüzden sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.
En kotu 500-600 civarina Creative g3 ses kartı alırsınız. V2'den bile daha iyi olur.

Bu da düşünülebilir.

Hocam bunun Wireless versiyonu alınır mı?

Void Elite modelinde dip ses sorunu var önermem. Evet USB ile jak girişi arasında fark var, zaten dediğiniz model arasında dağlar kadar fark var.

Hocam dip ses sorunu dışında hangisi alınır? Sinerji'de şu anda Void Elite 1299TL dip ses sorununun çözümü varmış halledebilirm diye düşünüyorum.

Hocam dip ses sorunu dışında hangisi alınır? Sinerji'de şu anda Void Elite 1299TL dip ses sorununun çözümü varmış halledebilirm diye düşünüyorum.
Hocam sonrasında iade edemezseniz elinizde kalır, Sinerji çok katı bir firma kulaklık iade etmiyor.

Kulaklıklar hijyen nedeniyle iade etmesi zor ürünler. Dip ses olduğunda elbette iade hakkınız var ancak bu durum pratikte tam olarak öyle olmuyor. Bu nedenle açıkçası hiç maceraya gerek yok. Dip ses sorunu inanılmaz rahatsız edici bir şey çünkü.

Bu da düşünülebilir.
Çöp. Arctis 5 ve altı asla alınmaz. SteelSeries kulaklık konusunda bu tür modellerde asla iyi değil hatta üst kulaklıklarda bile tonla kalite sorunları varken hiç tercih edilmemeli.

Çözümü mevcut evet ama işe yarayacak mı herkes için orası muamma. Riske atmayıp V2 X ile devam edin derim.

Geri
Yukarı