Corsair Void Elite vs Razer Thresher/Kraken Tournament Edition vs Corsair HS60 Pro vs ASUS TUF H3/H7

Johnny Gat

Decapat
500 TL bütçem var, genelde müzik dinlerim dizi, video izlerim. Arada oyun oynarım fakat ses kasmam gerektiren oyunlar oynamam. Bu yüzden SoundSurge 85 düşünüyordum fakat Bluetooth'lu olduğu için almadım, internetimi yavaşlatıyor. Kablosu da jak girişli fakat laptopumda jak girişi sağ tarafta yani farenin olduğu taraf ve elime çarptığından rahatsız ediyor. O yüzden USB girişli bir kulaklık arıyorum.

Hocam çok pardon HS 60 3.5mm ben tam okumamışım kalan kulaklıklar hakkında tek bilgim Void Elite karbon alacaksanız evet olabnilir amargbsi sıkıntılı gerek Mic gerek ses kalitesi Razer ise yine iyi ama eğer size sıkıntısı olmuyucaksa bence HS60 sonra Void Elite karbon sonra ise Razer tercih edilmeli Razer ile Void'in giriş tipinii bilmiyorum ama inceleme videosu illaki vardır oralardan bakıp fikir ednebilirsiniz.

Hocam çok pardon HS 60 3.5mm ben tam okumamışım kalan kulaklıklar hakkında tek bilgim Void Elite karbon alacaksanız evet olabnilir amargbsi sıkıntılı gerek Mic gerek ses kalitesi Razer ise yine iyi ama eğer size sıkıntısı olmuyucaksa bence HS60 sonra Void Elite karbon sonra ise Razer tercih edilmeli Razer ile Void'in giriş tipinii bilmiyorum ama inceleme videosu illaki vardır oralardan bakıp fikir ednebilirsiniz.
Jak girişlerinde çok temassızlık oluyor sanırım, bir de jak girişim farenin olduğu yerde olmasa direkt alırdım ama maalesef. HS60 alıcam ama bu sorun çok kararsız bırakıyor.

@acankaya2006 sakin reis, hs60 pro'nun ses kartı harici olarak takıldıgı icin 3.5mm yazıyordur. 3.5mm + ses kartı ile usb girişe sahip. @Johnny Gat Daha önce kullandım, dip ses ve kötü mikrofonu vardı. Razer kraken TE normalde 950 tl bir kulaklık, çok iyi bir kulaklık. Ben de alacağım onu 2-3 gün sonra. Bu fiyata kesinlikle kacmaz. Void elite saçma sapan bir kulaklık garip sorunları var ugrastırır.

@acankaya2006 sakin reis, hs60 pro'nun ses kartı harici olarak takıldıgı icin 3.5mm yazıyordur. 3.5mm + ses kartı ile usb girişe sahip. @Johnny Gat Daha önce kullandım, dip ses ve kötü mikrofonu vardı. Razer kraken TE normalde 950 tl bir kulaklık, çok iyi bir kulaklık. Ben de alacağım onu 2-3 gün sonra. Bu fiyata kesinlikle kacmaz. Void elite saçma sapan bir kulaklık garip sorunları var ugrastırır.
Kötü mikrofonu HS60 için diyorsanız, mikrofon kullanmıyorum pek. Void Eliteden vazgeçtim o zaman. Logitech G332 ve Tuf h7 hakkında ne düşünüyorsunuz? Bir de içimde hala SoundSurge 85 var fakat jak girişli temassızlık probleminden korkuyorum. Jak girişini USB yapmanın yolu var mı?

Merhaba ben hs60 pro kullanıyorum. Ses kartı ile usb oluyor ama kendi jack'i var switch ve mobilde de çalışıyor. 7.1 için dolby atmos kullanıyorum size de tavsiye ederim. Sorularınız olursa yazın cevaplarım.

Merhaba ben hs60 pro kullanıyorum. Ses kartı ile usb oluyor ama kendi jack'i var switch ve mobilde de çalışıyor. 7.1 için dolby atmos kullanıyorum size de tavsiye ederim. Sorularınız olursa yazın cevaplarım.
Hocam yani istediğim gibi USB ile kullanabilirim. USB ile kullanınca tek fark 7.1 gelmesi değil mi? Bir de müzik kalitesi olarak nasıl? Malzeme kalitesi nasıl uzun süreler dayanır mı?

@Johnny Gat g332 devri bitti gereksiz bir kulaklık suan. Tuf h7 h3 h5 bunları önermem önereni görmem pek. g432 kullandım dip ses vardı ve hemen terletiyordu baya. Bluetooth kulaklıgı neden jak ile kullanacaksınız? jak'ı usb yapamazsınız. Ancak ses kartı alıp jakı ona takıp baglayabilirsiniz ki ihtiyacınız olmayacak.

Geri
Yukarı