Corsair Void Elite Wireless dip ses

• Konuyu başlatan Ar0x
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 400

Ar0x

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Elimde Corsair Void Elite kulaklık vardı. Yakın zamanda almıştım. Bir nedenden dolayı garantiye verdim, değişim yaptılar ve dip ses sorunu yaşıyorum bir ara iCUE yazılımını yüklemiştim sonra silmiştim fakat yüklemeden önce var mıydı yoksa yükledikten sonra mı oluştu bilmiyorum. Ses sürücülerini DDU ile sildim. iCUE komple temizledim. Windows'a sürücü şeyini kapattım fakat çözülmedi. Bu arada kulaklığın sesini tamamen kapatsa da dip ses bulunuyor sadece kulaklığı kapattığımda gidiyor. Artık gerçekten rahatsız etmeye başladı. Ne önerirsiniz?

Bu kulaklıkta dip ses sorunu var hocam. Çözümler işe yaramadıyda yapacak bir şey yok.

Windows Sonic uzamsal ses açıksa kapatın, kapalıysa açın. Aynı kulaklıkta bu şekilde çözdüğümü hatırlıyorum.

Hocam hiç kurcalamayın iade edin. Ben aynı şekilde sorunu yaşadım. iade almadılar, tüketici hakem heyetine başvuru yaptım. Karar çıkana kadar 5 ay kullanmak zorunda kaldım. kulak bir yerden sonra alışıyor fakat hep rahatsızlık hissediyorsun.

Hocam hiç kurcalamayın iade edin. Ben aynı şekilde sorunu yaşadım. İade almadılar, tüketici hakem heyetine başvuru yaptım. Karar çıkana kadar 5 ay kullanmak zorunda kaldım. Kulak bir yerden sonra alışıyor fakat hep rahatsızlık hissediyorsun.

Hocam kulaklık 2. el garantisi falan mevcut yeni alınmış sorun yaratirlar mı? İncehesap'tan alınmış

Geri
Yukarı