Corsair Void Elite Wireless vs Corsair HS80 kablolu

Evet, öyle bir ironik sorunu bende ilk defa duydum. :D

1708249622777.png

Ve daha fazlasın görmüştüm, ama bulamadım.

Eki Görüntüle 2119551
Ve daha fazlasın görmüştüm, ama bulamadım.
İlginç.

Corsair HS80 aldım arkadaşlar hepinize teşekkür ederim.

Hayırlı olsun Windows Store'dan Dolby almayı sakın unutma ses seviyesinden kalitesini çok fark eder.

Evet aldım hocam 42.50 TL miş 1 kez alıyorsun sınırsız kullanıyorsun. Dolby de oyunlar için ses kasma EQ ayarı var mı bildiğiniz?

Rahat mı? Corsair sesi çok iyiydi ben Dolby olmadan kullandım ama ona rağmen aşırı iyiydi. Kulaklar fazla dönmüyor diye hatırlıyorum kötü mü oluyor?

Gayet rahat saatlerce kullanıyorum 1 kez kafamı rahatsız etmedi benim. Kulaklık yana doğru dönebiliyor. İlk başta tereddüt etmiştim kafamı sıkar diye çok fazla şikayet eden görmüştüm ama öyle olmadı.

Gayet rahat saatlerce kullanıyorum 1 kez kafamı rahatsız etmedi benim. Kulaklık yana doğru dönebiliyor. İlk başta tereddüt etmiştim kafamı sıkar diye çok fazla şikayet eden görmüştüm ama öyle olmadı.

İleride tekrar deneyeceğim gibi HyperX ve Corsair arasındayım. Dolby nasıl fazla etki etti mi bende dtsx sound var zam gelmeden Dolby alayım zam gelmeden. Dolby vision var bir de belki o da alınabilir.

Dolby'de ses daha tok geliyor DTS'e göre ama boş yere bass arttırdı gibi de geldi. Filmde de deneyeceğim ama DTS ile yakın gibi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı