Çözüldü Corsair Void Pro 7.1 kadın sesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İntrasty

Hectopat
Bugün Corsair Void Pro 7.1 aldım her şey çok güzel ama bir eylem yaptığımda mesela mikrofonu açtığımda 'Mic off' diyor bu kadın sesinin programdan vs. kaldırmanın bir yolu var mı?

Çözüm
@İntrasty "Voice Prompts" diye geçmekte. Ayarlardan kapatılması lazım.

Ben kullanışlı buluyorum, özellikle mikrofon için. Ama rahatsız edici de gelebilir tabii.

Capture.PNG
Özellikle kadın sesi olarak belirtmeniz dikkatimi çekti. Erkek sesi olsa kaldırmak istemeyecek miydiniz?

İbrahim hocam açıklamış zaten yukarıda. Voice Prompts kapatılsa bile kulaklık "dıt" sesleriyle uyarıyor bu arada. Tamamen kapatılmıyor. En azından benimkinde o şekilde.

Özellikle kadın sesi olarak belirtmeniz dikkatimi çekti. Erkek sesi olsa kaldırmak istemeyecek miydiniz?

İbrahim hocam açıklamış zaten yukarıda. Voice prompts kapatılsa bile kulaklık "dıt" sesleriyle uyarıyor bu arada. Tamamen kapatılmıyor. En azından benimkinde o şekilde.

Ses gelmesınden rahatsız oldum ve başlığı 'Corsair Void Pro 7.1 ses geliyor' şeklinde yapsam hiç açıklayıcı olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı