Corsair Void RGB Elite kulaklıktan parazit sesi geliyor

Şerif Metehan

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 3500X - Sapphire Nitro+ 6600XT - Apacer Panther 16GB(8x2) 3000MHz - DeepCool 650W PF650 80+ - MSI B450M-A PRO MAX
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Kulaklığımda son 2 gündür parazit sesi mi diyeyim nasıl anlatsam çıt pıt diye sesler geliyor, bazen kulaklığın bağlantısı kopuyor ve geri tekrar bağlanıyor. Bilgisayarımın yanında 2 tane modem vardı ondan olabileceğini düşündüğüm için modemi farklı bir odaya taşıdım fakat sorun yine devam ediyor. Sizce bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Farklı portlara takmayı denedim fakat sonuç yine aynı. Cihazım 5-6 ay önce garantiden değişim ile gelmişti herhangi bir sorun yoktu. Yardımlarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Kulaklığımda son 2 gündür parazit sesi mi diyeyim nasıl anlatsam çıt pıt diye sesler geliyor, bazen kulaklığın bağlantısı kopuyor ve geri tekrar bağlanıyor. Bilgisayarımın yanında 2 tane modem vardı ondan olabileceğini düşündüğüm için modemi farklı bir odaya taşıdım fakat sorun yine devam ediyor. Sizce bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Farklı portlara takmayı denedim fakat sonuç yine aynı. Cihazım 5-6 ay önce garantiden değişim ile gelmişti herhangi bir sorun yoktu. Yardımlarınızı bekliyorum.
Kabloları iyi tak. Olmadıysa ses ayarlarını kurcala. O da olmazsa ekolayzer ayarlarına bak.

Alıcı ile aynı odada iken bunları yaşıyorsan ya alıcı/verici ikilisinde bir sorun var yada yakın zamanda evin yakınında yeni bir baz istasyonu gibi bir şey çalışmaya başladı.

Kabloları iyi tak. Olmadıysa ses ayarlarını kurcala. O da olmazsa ekolayzer ayarlarına bak.

USB Dongle'ı farklı portlarda denedim ama çözüme ulaşamadım. Uygulamasını silip yeniden kurdum yine olmadı. Sorunsuz kullanıyordum, son 2 günde ne oldu anlamadım.

Alıcı ile aynı odada iken bunları yaşıyorsan ya alıcı/verici ikilisinde bir sorun var ya da yakın zamanda evin yakınında yeni bir baz istasyonu gibi bir şey çalışmaya başladı.

Aynı odadayım, yakınımda baz istasyonu yok, anlamadım gitti sorun ne acaba?

Laptop üzerinde yaklaşık 5 dakika deneme fırsatım oldu herhangi bir ses gelmedi, yarın gün içinde uzun süre kullanacağım laptop ile, sorun olacak mı bakacağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı