Corsair VOID Pro RGB Wireless Batarya Seviyesi Hızlı Düşüyor

sadecelink

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisi
N11.com üzerinden Corsair VOID Pro RGB Wireless ürününü aldım. iCUE yazılımı üzerinden batarya seviyesi aşırı değişken. %70'den programı açıp kapadığınız an birden %60'a düşebiliyor(Üst üste yaptığınızda tekrarlamıyor). Bataryayı tam doldurduktan sonra açtığımda %94 gösterdi 2 saat kullanımdan sonra %65 kaldı. Sizce bu değer normal mi? RGB ışıklar en kısık seviyede. İade sürem dolmadan iade etmeli miyim? Sahip olan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yaklaşık 10-11 saat batarya süresi var. Programı kapatıp açılınca olan batarya seviyesi değişme problemi de ortadan kalktı. Sanıyorum ki bir süre kullanıp cihazın kendine gelmesini beklemek gerek. Teşekkür ederim sanırım bir problemi yok.
Kullanım süresi normal, tekrar hayırlı olsun.
Programı açıp kapayınca yüzde on düşmesi normal değil, tam şarjdayken ışıksız kaç saat kullanılıyor test eder misiniz?
Işık en kısık seviyede(Kapalı değil) yaklaşık 6.5 saattir kullanmaktayım şarj %41 gözükmekte. Şimdi programı kapatıp açtım %24 olduğu yazıyor.

Müsait olduğumda bendeki ile kıyaslayacağım.
Teşekkür ederim. Rica etsem batarya seviyesine baktıktan sonra sağ alttan iCUE yazılımına sağ tıklayıp Quit seçeneğini seçip akabinde tekrar açıp seviyeyi kontrol eder misin? Sende de böyle bir seviye farkı olacak mı merak ediyorumda. Şimdiden teşekkürler.

Yaklaşık 10-11 saat batarya süresi var. Programı kapatıp açılınca olan batarya seviyesi değişme problemi de ortadan kalktı. Sanıyorum ki bir süre kullanıp cihazın kendine gelmesini beklemek gerek. Teşekkür ederim sanırım bir problemi yok.

Kullanım süresi normal, tekrar hayırlı olsun.

Çözüm
Şimdi ürün benimde elime geçti %50 sarjı var ben bunu sarja takıp %100 olduktan sonra mı kullanıyım ? Birde sarj olurken % kaçta olduğu nerde yazıyor ?
Kullanım kılavuzunda %100 yaptıktan sonra kullanmaya başlayın diye tavsiye ediliyor. Ben bunu dikkate almamıştım, siz alın. Şarj olurken seviyeyi görmeyi ben de bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı