Corsair VOID Pro RGB Wireless Batarya Seviyesi Hızlı Düşüyor

sadecelink

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisi
N11.com üzerinden Corsair VOID Pro RGB Wireless ürününü aldım. iCUE yazılımı üzerinden batarya seviyesi aşırı değişken. %70'den programı açıp kapadığınız an birden %60'a düşebiliyor(Üst üste yaptığınızda tekrarlamıyor). Bataryayı tam doldurduktan sonra açtığımda %94 gösterdi 2 saat kullanımdan sonra %65 kaldı. Sizce bu değer normal mi? RGB ışıklar en kısık seviyede. İade sürem dolmadan iade etmeli miyim? Sahip olan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yaklaşık 10-11 saat batarya süresi var. Programı kapatıp açılınca olan batarya seviyesi değişme problemi de ortadan kalktı. Sanıyorum ki bir süre kullanıp cihazın kendine gelmesini beklemek gerek. Teşekkür ederim sanırım bir problemi yok.
Kullanım süresi normal, tekrar hayırlı olsun.
Selam dostum kusura bakma konuyu hortlatıyorum. Aynı sorunu şu an ben yaşıyorum senin problemin nasıl kendliğinden çözüldü?
Batarya seviye problemi devam ediyor, asla doğru göstermiyor o seviyeyi. Artık bakmıyorum bile yüzde kaç olduğuna, beni uyardığında takıyorum.

Batarya seviye problemi devam ediyor, asla doğru göstermiyor o seviyeyi. Artık bakmıyorum bile yüzde kaç olduğuna, beni uyardığında takıyorum.
hocam selamlar void elite wireless aldım ben de sarj fulledim 1 saat sonra baktım yüzde 86 5 dk baktım 76 sizde buna benzer birsey dediniz normal mi acaaba yoksa sorunlumu ben de aldım kullandım şarj ettim dolmadan cıkarttım

Merhabalar öncelikle. Corsair Void Elite RGB kablosuz aldım ben de 2 gün önce elime ulaştı. Aynı sorun bende de var ve bence de yanlış gösteriyor. 72'den birden 56 seviyesine düşüyor kapatıp açınca 60'a yükseliyor ve başka bir tanık olduğum olay ise yüzde 6 kaldığını gösteriyordu o halde 2 saat kadar kullandım anca 5 seviyesine düştü ama bitmedi şarjı bir türlü. İlk başta korktum hızlı bitiyor diye ama o gözüken değerlerin doğru olduğuna inanmıyorum ben de artık. Zaten 16 saat kullanım süresi olduğu yazıyor kutusunda.

Geri
Yukarı