Corsair Void RGB Elite alınır mı?

Merhaba,
Şu an Lenovo H500 kullanıyorum. Kulaklıktan memnunum ama kulaklığın deri kısımları deforme oldu. Yakın zamanda yeni bir kulaklık almayı düşünüyorum. Klavye ve farem Corsair bu sebeple Corsair bir kulaklık almak bence daha mantıklı geliyor. Bütçem 1000-1500 arasında, bu aralıkta baktığım zaman Corsair Void Elite mantıklı geldi. Ama eski bir kulaklık. Sizce hala bu paraları hak eden bir kulaklık mı?

Cloud Alpha, Cloud ll varken alınmaz bence.

Hocam dip ses mevzusunu nasıl çözdünüz?
Hocam kusura bakmayın görmemişim. Arkadaş kısaca anlatmış ancak Rehber: Corsair Void Elite Dip Ses Sorunu Çözümü bu konuda daha detaylı var isterseniz bakabilirsiniz.

Ben 2 yıl kullandım neredeyse, kablosu kopma aşamasına geldi. Aldığım yer Amazon'a durumu ilettim, Corsair'in kendisinin burada teknik servis hizmeti vermediğini söyledim. Ardından bana yenisini yolladılar. İlk geldiğinde kablolar bükülü geliyor. İlk günler bir yerden kabloyu sarkıtmak gerekiyor kullanmadığımız zamanlarda.
Hocam ben ITOPYA'dan almıştım, servise gönderildi dediler 1 hafta falan bekletip 1000 TL Para istediler. ITOPYA'nın böyle bir hizmet vereceğini sanmıyorum zaten.

Hocam saygılar şu an bu kulaklığı almayı düşünüyorum görüşlerini alabilir miyim 1 sene olmuş.

Kulaklık genel olarak iyi durumda herhangi bir sorunu yok. iCUE yazılımı sıkıntılıydı fakat güncelleme ile onu da çözdüler. iCUE epey sorunlu bir uygulama genel olarak.
Batarya konusuna gelecek olursak,
İlk aldığım kadar iyi değil doğal olarak. Sürekli açık halde maximum 2 gün dayanıyor. Yani aldıktan birkaç yıl sonra sürekli sarja takmanız gerekebilir. Ama sarja takılı bir sekilde de kullanabildiğimiz için ben pek dert etmiyorum sahsen. Bence Void Wireless sağlam bir kulaklık, alınabilir. Özellikle mikrofon ve ses kalitesi gerçekten başarılı.

Kulaklık genel olarak iyi durumda herhangi bir sorunu yok. iCUE yazılımı sıkıntılıydı fakat güncelleme ile onu da çözdüler. iCUE epey sorunlu bir uygulama genel olarak.
Batarya konusuna gelecek olursak,
İlk aldığım kadar iyi değil doğal olarak. Sürekli açık halde maximum 2 gün dayanıyor. Yani aldıktan birkaç yıl sonra sürekli sarja takmanız gerekebilir. Ama sarja takılı bir sekilde de kullanabildiğimiz için ben pek dert etmiyorum sahsen. Bence Void Wireless sağlam bir kulaklık, alınabilir. Özellikle mikrofon ve ses kalitesi gerçekten başarılı.

Anladım açıkçası daha üst modellere o kadar para vermek istemediğim için dün gece siparişini verdim. Ancak aklıma takılan bir şey var bulmuşken sizi sorayım. Bazı arkadaşlar kulaklığı takmadan önce Corsair'in yazılımını indirin ve güncelleyin ondan sonra kulaklığı takın diyorlar. Sizin bu konuda bir tavsiyeniz vs var mıdır?

Anladım açıkçası daha üst modellere o kadar para vermek istemediğim için dün gece siparişini verdim. Ancak aklıma takılan bir şey var bulmuşken sizi sorayım. Bazı arkadaşlar kulaklığı takmadan önce Corsair'in yazılımını indirin ve güncelleyin ondan sonra kulaklığı takın diyorlar. Sizin bu konuda bir tavsiyeniz vs var mıdır?

Bende Void Elite düşünüyordum fakat bunda karar kıldım hem daha yeni hem de pil ömrü daha uzun.

Bende Void Elite düşünüyordum fakat bunda karar kıldım hem daha yeni hem de pil ömrü daha uzun.
evet güzelmiş biraz daha erken görsem iyi olurdu ancak siparişi verdim artık sinerjiden 🤦🏻

Önce yazilimi indirip daha sonra kulaklığı takmanız daha sağlıklı olacaktır. İyi günlerde kullanın hocam.

Geri
Yukarı