Corsair Void RGB Elite Wireless çalışmıyor

Emir KAYNAK

Femtopat
Daha fazla  
Kulaklığım Corsair Void RGB Elite Wireless. Satın alalı 1 hafta olmadı. Kulaklık çalışmıyor, sistemde gözüküyor, driverinde gözüküyor ama "not connected" diyor. Batarya kısmına bakınca da "unavailable" diyor. Yardım edin. Power düğmesine basınca da hiçbir tepki vermiyor.

Kendi sitelerinde bu genel sorunla ilgili şöyle cevap veriyorlar. Bir ataş gibi bir şey alın (ben ince kabloyla yaptım) ve kulaklığı şarja taktığınız yerin içine sok birkaç saniye bekleyin ve güç düğmesine basın ışıkları yanacaktır yazıyor. Önemli dipnot şarja taktınız yerin tam ortasına sokmayın kenarlarında ki boşluklara sokun birkaç saniyeden sonra çekin güç düğmesine basın çözülecektir.

Kendi sitelerinde bu genel sorunla ilgili şöyle cevap veriyorlar. Bir ataş gibi bir şey alın (ben ince kabloyla yaptım) ve kulaklığı şarja taktığınız yerin içine sok birkaç saniye bekleyin ve güç düğmesine basın ışıkları yanacaktır yazıyor. Önemli dipnot şarja taktınız yerin tam ortasına sokmayın kenarlarında ki boşluklara sokun birkaç saniyeden sonra çekin güç düğmesine basın çözülecektir.
Yanlış bir şey yaparsa garanti devre dışı kalır. Bu arada konu açılalı 4 ay olmuş, ne yapacaksa çoktan yapmıştır arkadaş. Neden hortlatma gereği duydunuz anlamadım. Mesaj tarihlerine bakmanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı