Corsair Void RGB Elite Wireless Premium 7.1 alınır mı?

Classen

Picopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, bugün yarın kulaklık alacağım ve kablosuz olarak hem bütçe hem görünüş açısından Corsair'in bu modeli hoşuma gitti sadece oyun oynamak için alınır mı? Oyun video vs ürün linkini bırakıyorum.

Selam arkadaşlar, bugün yarın kulaklık alacağım ve kablosuz olarak hem bütçe hem görünüş açısından Corsair'in bu modeli hoşuma gitti sadece oyun oynamak için alınır mı? Oyun video vs ürün linkini bırakıyorum.

Alınır kablolu versiyonunu 1.5 sene kullandım. Hala kullandığım en rahat kulaklıktı diyebilirim. Ses kalitesi de iyiydi.

Void Elite alma kronik problemli bir model. Her türlü sorun var cızırtı, ses boğukluğu , ağır olması , pedlerin patlaması...
Çok sorun çektim ve herkesin çok sorun çektiği bir kulaklık azıcık daha araştırın göreceksiniz hocam.

Aylardır kullanıyorum harika bir ürün. Teknoloji şansı diye bir şey var. Yok kronik çok şu bu masal. Ben aşırı memnunum. Bu ürünün aynisi var bende.

Aylardır kullanıyorum harika bir ürün. Teknoloji şansı diye bir şey var. Yok kronik çok şu bu masal. Ben aşırı memnunum. Bu ürünün aynisi var bende.
Olabilir fakat benim dediğim sorunu yaşayan çok kişi var. Şanstan ziyade büyük bir risk bu kulaklığı almak. Masal falan olduğu yok yani.

Kronik olarak dip ses sorunu var. Onun dışında konfor olarak vesaire inanılmaz bir model. Dip sese katlanırım dersen ya da şansına sorunsuz bir ürün gelirse gayet keyifle kullanırsın.

Geri
Yukarı