Corsair Void RGB Elite Wireless Premium alınır mı?

Hocam sizce kablosuz kulaklık kabloluara göre çok büyük rahatlık kazandırıyor mu? Ya cidden kafayı yedim kulaklık armaaktan kumaş ped olsun vs. istiyorum aklım Arctis Pro + gamedacte istediğim her şeye sahip ama o paraya kablolu alsam çok pişman olurum gibi hissediyorum. Sizce ne yapmalıyım? PC'den kalktığımda hep kulaklığı çıkarırım bu arada işim olmadığı için.

Kablosuz kulaklık kullanmak gerçekten rahat ama şöyle bir düşünüyorum ben bu kulaklığı sadece PC başında takıyorum masadan kalktığım gibi çıkarıyorum sarjıydı bilmem nesiydi uğraşmak zor olacak gibide geliyor bir bakıma emin olamadım. Sanırım düzgün bir kablosuz kulaklık için 1500 TL civarına çıkmak gerekiyor artık.

2020 Nisan'dan beri kullanıyorum, son derece memnunum. Neredeyse 1 yıl olacak, herhangi bir sorun yaşamadım şimdiye kadar. Gözüm kapalı tavsiye ederim.

Sesi çok yüksek, son seslerde kullanamazsınız zaten. Ben genelde %67-75 arası kullanıyorum o bile çok yüksek geliyor. Bass olarak da bir oyuncu kulaklığı için gayet iyi. Dip ses gibi bir sorunu yok. RGB'yi kapatırsanız şarjı 15 saat civarı gidiyor.

İncelemeleri DH ve Modart'tan izlemenizi tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam hala kullaniyormusunuz ? - leri nedir ? bende dusunuyorum.

Kablosuz kulaklık kullanmak gerçekten rahat ama şöyle bir düşünüyorum ben bu kulaklığı sadece PC başında takıyorum masadan kalktığım gibi çıkarıyorum sarjıydı bilmem nesiydi uğraşmak zor olacak gibide geliyor bir bakıma emin olamadım. Sanırım düzgün bir kablosuz kulaklık için 1500 TL civarına çıkmak gerekiyor artık.
bunu kaça aldın ve şu anki durum nedir ben de kablosuz kulaklık almayı düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı