Corsair Vs 650 Zam

ILeGenD

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İyi günler..
Sistemi almıştım fakat kimlik fotokopisi istediklerini bilmediğimden dolayı siparişim iptal edildi. Bir hafta içinde kartınıza geri iade edilecektir dediler cumartesi günü. Konu şu: Psu'ya zam gelmiş tekrar eski fiyatını almış haftasonu düşermi tekrar 150 civarına ?

nereden almıştınız acaba? İnternet üzerinden benimde böyle bir ürüne ihtiyacım var da, satın almak istiyorum.

Corsair VS650 güç kaynağı yaklaşık 1 aydır "İnternete Özel" adı altında 192TL'den 149TL'ye düşmüştü. Dün itibariyle 192TL'lik eski fiyatına geri döndü. Sana 150TL'yi geri iade ederler.

İnmesini pek beklemiyorum açıkçası, çok satıldı çünkü. Vatan'ın kar etmesi lazım artık. :)

Corsair VS650 güç kaynağı yaklaşık 1 aydır "İnternete Özel" adı altında 192TL'den 149TL'ye düşmüştü. Dün itibariyle 192TL'lik eski fiyatına geri döndü. Sana 150TL'yi geri iade ederler.

İnmesini pek beklemiyorum açıkçası, çok satıldı çünkü. Vatan'ın kar etmesi lazım artık. :)
Hocam sorun apayrı bir yerden başlıyor. Sistem derken komple sistem sipariş etmiştim fakat bana ulaşıpta kimlik fotokopisi istediklerini söylemedikleri için sipariş çöp oldu.Zalman Z3 aldım öneriniz sonrasında hepsiburadadan,diğer tüm bileşenleri vatandan aldım Zalman Z3 geldi gelmesinede yanlız yanlız takılıyo :(
Haftasonu inmezmi yani ek masraf mı çıktı ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı