CORSAIR VS veya CX serisi?

• Konuyu başlatan Mertcan Başel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 1B
80+ olmasına dikkat edin , sistem parçalarını yazarsanız gerekli öneriyi yapabiliriz. 550 W bile yetecektir 780 yoksa :)

Arkadaşım hd 7850 yada gtx 660 alacağım. Sistemim intel pentium e5200, 3gb ram,120 gb ssd vardır. İnşallah iyi birliseyi kazanırsam 2000-2500tl'lik sistem alıcağım. Biraz idare etsin diye ve ileriye dönük ekrankartı ve güç kayanğı alacağım. Yalanım yok. Ssd alacağım dedim aldım. Logitech gt force alıcam dedim aldım. Formda paylaştım. Çok şükür alabildim ;).

Bence ekran kartı almayın , sistem toplayacaksanız gereği olmaz. Güç kaynağını kasayla birlikte alırsın mesela Carbide 400R 750 W , şuan da alacağın parçalar HDD olur Soğutucu olur , yani bu sisteme para harcamayın 2500 liraya sistem toplarsanızki 7850 düşük kalır size bir 7970 koyarız canavar olur.

İdare etmeye çalışın diyorum ben gereksiz para yatırımı olur ekran kartı.

Bence ekran kartı almayın , sistem toplayacaksanız gereği olmaz. Güç kaynağını kasayla birlikte alırsın mesela Carbide 400R 750 W , şuan da alacağın parçalar HDD olur Soğutucu olur , yani bu sisteme para harcamayın 2500 liraya sistem toplarsanızki 7850 düşük kalır size bir 7970 koyarız canavar olur.

İdare etmeye çalışın diyorum ben gereksiz para yatırımı olur ekran kartı.

Arkadaşım bilgisayarımda gt630 ekran kartı var. İdare etmek biraz zor oluyor ;).

Arkadaşım bilgisayarımda gt630 ekran kartı var. İdare etmek biraz zor oluyor ;).

İnsanların dolandırıldığı ünlü 4GB 630'mu efsane karttır :)

Hayır ben paranız çöpe gitmesin diye uğraşıyorum şimdi sana 7870 aldırırsak , 6 ay sonra satacaksın yok pahasına. Biraz idare etmeye çalışmalısın , yoksa paraya yazık olur ileride pişman olursun.

O zamana kadar R9 serisi çıkmış olacak piyasaya vakit geldiğinde konu açarsan en doğru sistemi toplayabileceğimizi düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı