Corsair VS550 Ses Sorunu

heaveNNN

Kilopat
Daha fazla  
1 ay önce alttaki bilgisayarı topladım. PSU'dan ses geliyor. Bazen yüksek bazen az. Yüksek olduğunda ise bilgisayara reset atınca ses gidiyor. Güç kaynağını Hepsiburada.com'dan almıştım. Garantiye versem mi vermesem mi diye kararsız kaldım. Sizinde görüşlerinizi almak istiyorum. Ha birde garantiye verirsem Corsair'in Türkiye Distribütörü kim? Ve oraya garanti için ürün gönderenler nasıl bir şeyle karşılaştılar?
Garantide ürünü yapıp da mı gönderiyorlar yoksa yenisi mi yoksa para iadesi şeklinde mi oluyor? Bu sorularımın cevaplarını verenlere şimdiden çok teşekkürler.

İşlemci: AMD Ryzen 5 1600 | Anakart: Asus Prime B350-PLUS | Ekran Kartı: Evga GTX 1060 6G SC | RAM: Kingston HyperX Fury86 GB (8 x 1) DDR4 2666MHz | SSD: Toshiba-OCZ 240GB | HDD: Seagate Barracuda 1TB 7200 RPM | | Monitör: Asus VP228TE 60HZ 1MS | Kasa: DARK N10 | PSU: Corsair VS550 80+

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı