Corsair VS650 Güç Kaynağı Nasıldır?

BerkeOzemre

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu güç kaynağını almak istiyorum, sizce nasıldır? Sistemimde GTX 1070 ve İ7 7700k olucak.

TECHNOPA.png

Haziran 2015'den beri i5 4690 ve GTX 970 sistem ile kullanıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım. Yarı yükte çalıştığı için fan devri ve sesi düşük, cızırtı, bobin ağlaması vb. herhangi bir sorun da yok.
Özellik olarak giriş seviyesi 80+ white verimlilikte bir güç kaynağıdır.
Diğer taraftan sisteme daha fazla bileşen ekleme düşünceniz yoksa bunun yerine, Corsair CX 600W almanızı tavsiye ederim.

Gayet iyi bir ürün, kesinlikle alınabilir. 650w alabilirsin, 450w'da işini görür ama 650w bir güç kaynağı sistemin istediğini 450w'lık olandan daha kolay vereceğinden dolayı daha sessiz ve rahat çalışır. Ben sırf fan dönmesin diye 1000w, 1200w kullanan Youtube'ları biliyorum. Tabii siz o kadar abartmayın çünkü o yükseklerdeki PSU'dan 300w istendiğinde PSU kendini tam çalıştırmayıp istikrarsız güç verebilir. :D

VS650 kullanıcısıyım. Ses geliyor, cızırtı yapıyor, sorun çıkartıyor diyenler olursa inanmayın. Ben kullanıyorum gayet memnunum. 80+ sertifikalı olduğu içinde sistemim koruma altında ayrıca performans açısından da gayet güzel bir PSU olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı