Corsair VS650 Güç Kaynağı Nasıldır?

Ben 1.5 senedir kullanıyorum, sesini duymuyorum bile herkes ucuz diye seni kandırıyor. Gayet güzel bir seri ve model.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Silinen üye Kardeş sen buraya boş yapmak için falan mı gönderildin? Dün de ekran kartları ile ilgili bir sürü zırva yazmıştın. VS serisi kronik sorunludur ve kalitesiz malzemelerden üretilmiştir, seninkinde sorun olmaması dandik bir güç kaynağı olmadığı anlamına gelmez. High Power, FSP, EVGA gibi alternatifler varken esamesi bile okunmaz.

@Silinen üye Kardeş sen buraya boş yapmak için falan mı gönderildin? Dün de ekran kartları ile ilgili bir sürü zırva yazmıştın. VS serisi kronik sorunludur ve kalitesiz malzemelerden üretilmiştir. High Power, FSP, EVGA gibi alternatifler varken esamesi bile okunmaz.
Bir sürü zırva mı? Kardeş ben Corsair VS 650 kullanıyorum bir sorun yok 1.5 senedir bu bir, adama gereksiz yere masraf yaptırıyorsunuz neymiş R9 380 ile GTX 1060 çok farklıymış vs. Neymiş adı duyulmamış markalar vs. öneriyorsunuz. Kardeş önce satış rakamları ve kaliteye bakın sonra gelin konuşun. O markalar iyi olsaydı ucuz olmazdı zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarıda dediğim gibi sendekinin sorunsuz çalışması VS serisinin kaliteli/sorunsuz olduğu anlamına gelmez, eğer aldığında sorunlu bir ürün çıksaydı orada burada VS serisini kötüleyecektin. PSU sorun çıkardığında sistemi kül etme ihtimali bile var, böyle alt sınıf ve Çin malı kondansatör kullanan güç kaynaklarına para verilmez, sen git kullanmaya devam et. Ama bir şey bilmiyorsan insanları yanlış yönlendirme.

Bir sürü zırva mı? Kardeş ben Corsair VS 650 kullanıyorum bir sorun yok 1.5 senedir bu bir, adama gereksiz yere masraf yaptırıyorsunuz neymiş R9 380 ile GTX 1060 çok farklıymış vs. Neymiş adı duyulmamış markalar vs. öneriyorsunuz. Kardeş önce satış rakamları ve kaliteye bakın sonra gelin konuşun. O markalar iyi olsaydı ucuz olmazdı zaten.
Senin PSU sorunsuz tamam da peki senin dışında çoğu kişi şikayetçi. O zaman sorunlu mu oluyor sorunsuz mu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı