Corsair VS650 Pişmanlıktır

Neden sorunlu çıkma ihtimali daha yüksek olan bir PSU alasın ki? Aklı olan FSP veya Cooler Master'a yönelir.
Çünkü bu sizin dediğiniz kronik sorunu düzelttiler diye biliyorum. O zaman pek araştırmadığım için ve tek alabildiğim yer Vatan Bilgisayar olduğu için bu PSU'yu almıştım. Ayrıca şimdi aklıma geldi. Technopat yeni bilgisayarlarında VS serisinin farklı güçteki güç kaynaklarını kullanıyor. O zaman bu da ayrı bir gariplik değil mi?

Ya işinizi garantiye almak için hep FSP alın. Tek kötü yanı biraz daha pahalı. Para yoksa High Power çok iyidir.

FSP fanboyuyum fakat fanboyu olunmayacak gibi değil.

Seasonic derim, kalite derim. Seasonic'in malzeme kalitesinden tut her şeyiyle diğer markalardan daha iyi bir durumda şuan. Cooler Master psu hiç kullanmadım, fakat bolca fanını kullandım ve hepsi beni pişman etti. Fakat PSU suna hiçbir şey diyemeyeceğim. Birçok arkadaşım Cooler Master psu kullanıyor ve hepside çok memnun. O yüzden cooler master ve Seasonic i karşılaştıramayacağım fakat bu zamana kadar birçok psu kullandım. Beni en son aldığım Seasonic güldürdü :)

2015'ten beri VS650 kullandım. 2 senedir deli gibi titreyip uğulduyordu. 3 gün önce Evga SuperNova G3 850W aldım ve kafam rahatladı :D Çok sessiz ve modüler olduğu için kasa içinde yer açıldı. İleride asla Corsair PSU almayacağım. En kaliteli AX serisini felan da almam çünkü Corsair gibi kaliteli bir markanın VS, CX serisini çıkarması ayıp.

Yeni konular

Geri
Yukarı