Çorum'da bilgisayar mühendisliği mi İzmir'de istatistik mi?

tomyshelbyy

Yoctopat
Daha fazla  
Çorum'da bilgisayar müh. Okuyorum şehir cok kötü sıkıcı o yüzden yatay gecis düsünüyorum ek-1 madde ile de İzmir'de istatisik bölümüne yatay gecis basvurusu yapabiliyorum hangi secenek daha mantıklı olur İzmir'de istatistik okumak mı Çorum'da bilgisayar mühendisliği mi?

İleride keşke bunu yapsaydım demeni istemem tecrübeyle stabil yapacağın işin için onun peşinde git yapabileceklerini yap yapmayacagın bir bölümü sırf şehir güzel diye okuma eğer çok istiyorsan bir sene daha çalış İzmir bilgisayar mühendisliği kazan neden kazanamicaksın ki?

İleride keşke bunu yapsaydım demeni istemem tecrübeyle stabil yapacağın işin için onun peşinde git yapabileceklerini yap yapmayacagın bir bölümü sırf şehir güzel diye okuma eğer çok istiyorsan bir sene daha çalış İzmir bilgisayar mühendisliği kazan neden kazanamicaksın ki?

Güzel açıklamış. Okuduğun bölümün kıymetini işe girdiğinde çok iyi anlayacaksın bu sözümü unutma. İyi Sosyaller.

İzmir’de istatistik okuyup ne yapacaksın? Ortalamanı yüksek tut, okul sürecinde kendine ekstra şeyler kat, üçüncü sınıfa geldiğinde alanını belirle ve üzerine projeler üretmeye başla. Diplomanın Çorum olmasının dezavantajını kapatırsın. Tabi bölümü hiç sevmiyorsan orası ayrı.

İzmir'in güzel nesi var ki, Suriyelilerle beraber arsenik mi içeceksiniz? Hem Çorum'dasın hem de bölümün daha iyi tam win/win.
Olayın İzmir antipatinizle pek alakası olduğunu sanmıyorum. Çorum'daki Suriyeli sayısı da azımsanmayacak derecede fazla.

Konunun sorusuna gelecek olursak ortada Bilgisayar Mühendisliği varsa tabii ki o seçilir. İsterse Fizan'da olsun. Gidin okuyun.

İzmir'in güzel nesi var ki, Suriyelilerle beraber arsenik mi içeceksiniz? Hem Çorum'dasın hem de bölümün daha iyi tam win/win.
Çorum güzel mi? Üniversite okumak için en berbat şehirlerden biri olabilir. Arkadaşı şahsen anlıyorum. Eğer üniversite hayatın eğlenceli geçsin istiyorsan çoğu şehirden uzak durmalısın. Çorum da bunlardan biri. Arkadaşın kariyer planına göre karar vermesi lazım.

Olayın İzmir antipatinizle pek alakası olduğunu sanmıyorum. Çorum'daki Suriyeli sayısı da azımsanmayacak derecede fazla.

İzmir'e karşı bir antipatim yok, tam tersi büyük bir hevesle gitmiştim ama Esenyurt'un deniz görmüş haliyle karşılaşınca büyük bir hayalkırıklığı oldu. Arkadaşlarımın lafına baksam Hollanda'ya gidiyorum zannederdim.

Çorum güzel mi?

Bölüm daha güzel.

Çorum'da bilgisayar müh. Okuyorum şehir cok kötü sıkıcı o yüzden yatay gecis düsünüyorum ek-1 madde ile de İzmir'de istatisik bölümüne yatay gecis basvurusu yapabiliyorum hangi secenek daha mantıklı olur İzmir'de istatistik okumak mı Çorum'da bilgisayar mühendisliği mi?

Güzel açıklamış. Okuduğun bölümün kıymetini işe girdiğinde çok iyi anlayacaksın bu sözümü unutma. İyi Sosyaller.

Konunun sorusuna gelecek olursak ortada bilgisayar Mühendisliği varsa tabii ki o seçilir. İsterse Fizan'da olsun. Gidin okuyun.

Kızları. Kordon'u. Çorum dediğin yer köy, İzmir'le kıyaslama bir zahmet 🤣

Çorum güzel mi? Üniversite okumak için en berbat şehirlerden biri olabilir. Arkadaşı şahsen anlıyorum. Eğer üniversite hayatın eğlenceli geçsin istiyorsan çoğu şehirden uzak durmalısın. Çorum da bunlardan biri. Arkadaşın kariyer planına göre karar vermesi lazım.

İzmir'e karşı bir antipatim yok, tam tersi büyük bir hevesle gitmiştim ama Esenyurt'un deniz görmüş haliyle karşılaşınca büyük bir hayalkırıklığı oldu. Arkadaşlarımın lafına baksam Hollanda'ya gidiyorum zannederdim.

Bölüm daha güzel.

Yorumlarınız için teşekkürler ama bölümün bilgisayar mühendisliği olması beni Çorum'da tutmaya yetmiyor. Şehirde yapılabilecek hiçbir şey yok her gün lanet ederek uyanıyorum bu şehirden gitmek istemem ders çalışmamı engelliyor sürekli gitmeyi düşünüyorum başka bir şey düşünemiyorum kampüsümüzde 2 fakültenvar mühendislik ve ilahiyat kampüs halen inşaat içinde öğrenci sayısı çok az ve ben gerçek bir üniversite hayatı yaşamak istiyorum. Evet çok ders çalısan biri değildim o yüzden anca burayı kazanabildim ve bir daha sınava giremem o deneyimi bir daha yaşamak istemiyorum.
İzmir'i seviyorum istatistik bölümünüde biraz araştırdım son yıllarda bayağı öne gelmiş gibi gözüküyor bölümle alaklı tam bir fikrim yok biraz araştırdım veri bilimi veri analizi bilgisayar ve programlama dersleride görüyor. Bu arada dokuz eylül üniversitesine gecişi düşünüyorum
Eğer ki geçiş yapmayı karar verirsem bile yatay geçişler yazın başlıyor uzun bir süre var karar vermek icin

Son düzenleme:

Geri
Yukarı