Elektronik Cosori Airfryer 5.5L 2.449,00 TL

Gelince koku yapıp yapmadığını söyler misiniz?
Yapar test run yap. İçine limon koyup 30 dk en yüksek ayarda açabilirsin. Ben sirke ile temizledim 2 kere geçti şuan koku 10 numara oldu.

Hocam benim için dışarıda koku olmaması. Oda kokunca arkadaşım rahatsız oluyor ben yurtta kalıyorum. Bir de tavuk pişirirseniz içini iyi pişiriyor mu o da önemli. Birisi sizin aldığınız model de içi pişmiyor demiş. 5.5L olan versiyonu daha iyi demiş. Sizin ki de daha şık tabi :D.
Çok koku olmuyor bu arada. Pişerken biraz yayılıyor ama az. Bi tık sesli bide.

Yapar test run yap. İçine limon koyup 30 dk en yüksek ayarda açabilirsin. Ben sirke ile temizledim 2 kere geçti şuan koku 10 numara oldu.

Çok koku olmuyor bu arada. Pişerken biraz yayılıyor ama az. Bi tık sesli bide.
İşte az yayılıyor benim airfryda da. Kullanırken pencereyi açınca sıkıntı yok veya 5 dk havalandırınca. Oda arkadaşım istemiyor yurtta kullanıyorum.

Yapar test run yap. İçine limon koyup 30 dk en yüksek ayarda açabilirsin. Ben sirke ile temizledim 2 kere geçti şu an koku 10 numara oldu.

Çok koku olmuyor bu arada. Pişerken biraz yayılıyor ama az. Bir tık sesli bir de.

Hocam içine bolca su limon karbonat çok az da fairy koyup 1 saat çalıştırdım ve sonrasında uyuya kalmışım. Bu içindeki suyla birilkte kalmış haliyle buhar oldu içinde ve içinde su var büyük ihtimalle. Fişi taktığım gibi şalter atıyor ne yapmam lazım?

Dün 2330 du sevdiğim modeldi aldim 😅
Geldi mi?

Son düzenleme:
Hocam içine bolca su limon karbonat çok az da fairy koyup 1 saat çalıştırdım ve sonrasında uyuya kalmışım. Bu içindeki suyla birilkte kalmış haliyle buhar oldu içinde ve içinde su var büyük ihtimalle. Fişi taktığım gibi şalter atıyor ne yapmam lazım?

Geldi mi?

Servis ile görüşün hocam yani. Zarar vermiş olabilirisniz. Sadece limon koyup 30 dk son ayarda çalışsa idi yeterdi.

Geldi mi?

Yarın gelecek kolay gelsin le.

Yaklaşık 1.5 senedir eşime bol bol yemek yaptığım çok memnun olduğum bir ürün. Size muazzam patates kızartmasının tarifini de vereyim.

*Dondurulmuş patatesi tabanı dolduracak şekilde hazneye döküyoruz. (Üst üste çok taşacak kadar değil) Kendiniz patatesi kesecekseniz patatesleri doğradıktan sonra yıkayıp kuruladıktan sonra ekleyin.

* Yaklaşık 1.5 tatlı kaşığı yağı patateslerin üzerinde gezdirip hazneyi çıkartıp havada ileri geri yaparak ters düz yapın. Hepsi eşit derecede yesin.

* 180 derece 22 dakikaya ayarlıyoruz. Yarısına geldiğinde zaten uyarı veriyor. Bana ayar çek diye. Yarısında karıştırıyoruz. 22 dakika bittikten sonra 3 dakikada 190 derecede dış kıtırlığını veriyoruz. O sırada gelelim enfes baharatına

*1.5 çay kaşığı toz biber(acı&tatlı) // 1 çay kaşığı kajun // yarım çay kaşığı kimyon // yarım çay kaşığı köri bunları küçük bir kaseye veya çay bardağına koyup karıştırdıktan sonra çıkan patateslerin üzerine silkeleme usülü dökün. Patatesleri bir güzel ileri geri yukarı aşağı hepsine yedirtikten sonra tercihinize göre tuz oranını ayarlarsınız.

Bu patatesten sonra dışarıda patates yemeyeceksiniz.

Geri
Yukarı