Elektronik Cosori Airfryer 5.5L 2.449,00 TL

Hocam denediniz mi koku yapıyor mu?

Dün geldi dağa bir şey yapmadım kısmet olmadı bugün inşallah bir şey çıkmazsa deneyerek yorum atarım kusura bakma beklettim biraz.

Hocam denediniz mi koku yapıyor mu?

Üründe plastik kokusu yoktu fişe taktım normal çalıştırdım plastik kokusu geldi hemen limon ve sirke koydum içine 15 dakika 235 derece çalıştırdım.
İçini çıkardın temizledim detarjan ve suyla hafif sirke kokusu vardı oda 30 dakika sonra falan gitti.
Makine yağlı kağıt kullandım başta.
Patatesi hafif yağladım karıştım baharatladım.
Makine ayarını 195 getirdim. Çalıştırdım ilk 15 geçti duraklattım çıkardım salladım geri 15 dakika devam etti makine ayarında uyarma varda ben dümdüz çalıştırdım neyse pişti çıkardım üst tarafı yedim alt hafiften yine de pişmemiş yağlı kağıdı çıkardım birdaga 10dakika koydum komple çok harika oldu ama yağlı kağıtla olmuyor içide plastik değil ürünün o yani güzel ekran dijital olması bağlantı olayı da çok hoş ve basit menüsü var.
El kitapçığında pişirdin şeyi salla diyor yarı suresinde kısaca bir tür takla attır diyor.😂

Dün geldi dağa bir şey yapmadım kısmet olmadı bugün inşallah bir şey çıkmazsa deneyerek yorum atarım kusura bakma beklettim biraz.

Üründe plastik kokusu yoktu fişe taktım normal çalıştırdım plastik kokusu geldi hemen limon ve sirke koydum içine 15 dakika 235 derece çalıştırdım.
İçini çıkardın temizledim detarjan ve suyla hafif sirke kokusu vardı oda 30 dakika sonra falan gitti.
Makine ayarını 195 getirdim. Çalıştırdım ilk 15 geçti duraklattım çıkardım salladım geri 15 dakika devam etti makine ayarında uyarma varda ben dümdüz çalıştırdım neyse pişti çıkardım üst tarafı yedim alt hafiften yine de pişmemiş yağlı kağıdı çıkardım birdaga 10dakika koydum komple çok harika oldu ama yağlı kağıtla olmuyor içide plastik değil ürünün o yani güzel ekran dijital olması bağlantı olayı da çok hoş ve basit menüsü var.
El kitapçığında pişirdin şeyi salla diyor yarı suresinde kısaca bir tür takla attır diyor.😂

Bu arada koku az buhar yok.

Dosya Ekleri

• IMG_20231226_182433.jpg
    IMG_20231226_182433.jpg
    47,8 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_20231226_192552.jpg
    IMG_20231226_192552.jpg
    87,8 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:

Bu arada koku az buhar yok.
İşte hocam ben yurtta kalıyorum o az kokuyu oda arkadaşım şikayetçi rahatsız oldum diyor. Ya arkadaşım az akıllı olsa o da kullanır bu aleti. Dışardan sipariş versen 150 ₺ vereceksin en az. Bir tane kova al şu nugget tavuk kanatlı olanlar var ya. Gece acıkınca al yap ye. Ucuza da gelecek.

Patates için 30 dakika çok olmamış mı?

İşte hocam ben yurtta kalıyorum o az kokuyu oda arkadaşım şikayetçi rahatsız oldum diyor. Ya arkadaşım az akıllı olsa o da kullanır bu aleti. Dışarıdan sipariş versen 150 ₺ vereceksin en az. Bir tane kova al şu nugget tavuk kanatlı olanlar var ya. Gece acıkınca al yap ye. Ucuza da gelecek.

Ahahah oldu test amaçlı yağlı kağıt olmasa bence hızlı piserde bir de 195 pişirdin ondandır herhalde.

İşte hocam ben yurtta kalıyorum o az kokuyu oda arkadaşım şikayetçi rahatsız oldum diyor. Ya arkadaşım az akıllı olsa o da kullanır bu aleti. Dışarıdan sipariş versen 150 ₺ vereceksin en az. Bir tane kova al şu nugget tavuk kanatlı olanlar var ya. Gece acıkınca al yap ye. Ucuza da gelecek.

Bu arada senin arkadaş zengin herhalde günlük söylesin sende ye.
Aklı olmayının etinden sütünden faydalan ayne öyle söyle ona madem zenginsin her gün yemek söyle de.

Ahahah oldu test amaçlı yağlı kağıt olmasa bence hızlı piserde bir de 195 pişirdin ondandır herhalde.

Bu arada senin arkadaş zengin herhalde günlük söylesin sende ye.
Aklı olmayının etinden sütünden faydalan ayne öyle söyle ona madem zenginsin her gün yemek söyle de.
Hocam aklı yok işte gidiyor ekmek arası çikolata yapıyor. Ekmek arası zeytin ezmesi yapıyor. Nesquik süt yapıyor. Patates aldım doğradım hiç tuz ve baharat olmamasına rağmen fena olmadı yani. Tavuk koyuyorsun mis gibi yapıyor. Dışarda yemek çok pahalı olmuş ve gramı da az koyuyorlar.

Hocam aklı yok işte gidiyor ekmek arası çikolata yapıyor. Ekmek arası zeytin ezmesi yapıyor. Nesquik süt yapıyor. Patates aldım doğradım hiç tuz ve baharat olmamasına rağmen fena olmadı yani. Tavuk koyuyorsun mis gibi yapıyor. Dışarıda yemek çok pahalı olmuş ve gramı da az koyuyorlar.

Allah yardım etsin valahi zorlaştı hayat.

Allah yardım etsin valahi zorlaştı hayat.
Hocam ben bunu almıştım iade ediyorum şimdi. Sizinkinden alsam mı? Sizinki de koku yapıyor diyorsunuz. 5.5L olanı alsam temizlemesi zor olur herhalde. Bu arada pişirme kağıdı ben de kullandığımda performansı azaltıyordu da temizlemesini kolaylaştırıyor.
1703614733648.png

Geri
Yukarı