Elektronik Cosorı akıllı Wi-Fi airfryer 2.899 TL

Alınır mı? Biz de airfryler almak istiyoruz fakat bu markayı pek duymadım.

Fiyat, performans ürünü diye aldım. 5.5 litre fazlasıyla geniş. Yani işin uzmanı değilim o yüzden genel bir değerlendirme yapamam ama işimi görüyor. Benim için tek sorunu tuş, alarm seslerinin fazla yüksek olmasıydı. Ama bu akıllı olduğundan sanırım o sorunuda çözüyor.

Akıllı olmayanı 3-4 aydır bu fiyatlarda satılıyor fazladan 1000tl verilmez diye bunu almamıştım. Şuan indirimi baya iyi.

Fiyat, performans ürünü diye aldım. 5.5 litre fazlasıyla geniş. Yani işin uzmanı değilim o yüzden genel bir değerlendirme yapamam ama işimi görüyor. Benim için tek sorunu tuş, alarm seslerinin fazla yüksek olmasıydı. Ama bu akıllı olduğundan sanırım o sorunu da çözüyor.

Akıllı olmayanı 3-4 aydır bu fiyatlarda satılıyor fazladan 1000tl verilmez diye bunu almamıştım. Şuan indirimi baya iyi.
Yemeği falan iyi yapıyor mu? aile olarak kullanacağız.

Yemeği falan iyi yapıyor mu? Aile olarak kullanacağız.

Köfte, patates, soğan halkası ve balık pişirdim sorun yaşatmadı. Sadece tavuktan emin değilim. İnternette yapanlardan görüp bir defa but attım bana içi çok pişmemiş gibi geldi ve üzeri yanmaya başladığı için çok da tutamadım. Deneyimsizlikten olabilir bilmiyorum. Ama haznesi bayağı geniş.

Hiç düşünmeden al, ben yazın aldım 2400 TL'ye mi ne düşmüştü Amazon'da yine. Taş gibi alet, temizlemesi kolay iç hacmi de oldukça geniş.
Hacı sen de mi wifi aldın ya? Ulan bir benim şanssızlığım mı? püh.

Köfte, patates, soğan halkası ve balık pişirdim sorun yaşatmadı. Sadece tavuktan emin değilim. İnternette yapanlardan görüp bir defa but attım bana içi çok pişmemiş gibi geldi ve üzeri yanmaya başladığı için çok da tutamadım. Deneyimsizlikten olabilir bilmiyorum. Ama haznesi bayağı geniş.

Bugün bütün tavuk yaptım içinde bunun. Önce tencerede haşladım sonra kızarması için içine koydum gayet güzel oldu. Köfte, kırmızı et çiğ atılır da tavuk yaramıyor.

Bugün bütün tavuk yaptım içinde bunun. Önce tencerede haşladım sonra kızarması için içine koydum gayet güzel oldu. Köfte, kırmızı et çiğ atılır da tavuk yaramıyor.

Ya tavuğu internette çok görüyorum yapanları. Hatta şu adam bütün tavuk atmıştı.
Yani ısısını yükseltince yanıyor, düşürünce pişirmiyor. Ama olmadı senin gibi denerim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@cinar_yasarrr hocam merak edersin şu meaty YouTube kanalında casori ürünlerinin denemelerini var.

Hiç düşünmeden al, ben yazın aldım 2400 TL'ye mi ne düşmüştü Amazon'da yine. Taş gibi alet, temizlemesi kolay iç hacmi de oldukça geniş.
Forumda sizi tanıyorum güvendim bu yüzden sipariş verdim.
Ya tavuğu internette çok görüyorum yapanları. Hatta şu adam bütün tavuk atmıştı.
Yani ısısını yükseltince yanıyor, düşürünce pişirmiyor. Ama olmadı senin gibi denerim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@cinar_yasarrr hocam merak edersin şu meaty YouTube kanalında casori ürünlerinin denemelerini var.
Sipariş verdim umarım iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı