Elektronik COSORI Hava Fritözü 1700-Watt Max XXL 5,5 L ve Tristar Airfryer XXL indirimde

yaglı kagıt içinde yaptım
Nispeten sıvı şeyler koymadığın sürece yağlı kağıt kullanmamanı öneririm. Yağlı kağıt kullanmadan yaptığım yemekler daha iyi pişti. Zaten temizleme olayı kaplamadan dolayı oldukça kolay.

sanırım bu cihazda Wi-Fi ozelliği yok varsa da ben açamadım.
Wi-Fi özelliği var. VeSync uygulamasını indirip makine ile eşleştirmen yeterli.

Nispeten sıvı şeyler koymadığın sürece yağlı kağıt kullanmamanı öneririm. Yağlı kağıt kullanmadan yaptığım yemekler daha iyi pişti.

Wi-Fi özelliği var. VeSync uygulamasını indirip makine ile eşleştirmen yeterli.
Wi-Fi'yi açamıyorum cihazda ama. Guc dugmesıne 5sn ye basılı tutuyorum açılmıyor(Wi-Fi ışıgı yanmıyor) Kitapçığındada Wi-Fi'yle ilgili bir ibare bulamadım, eşleştirme yapabilmek için önce cihazda wifi simgesi çıkması lazım dimi?

Wi-Fi'yi açamıyorum cihazda ama. Guc dugmesıne 5sn ye basılı tutuyorum açılmıyor(Wi-Fi ışıgı yanmıyor) Kitapçığındada Wi-Fi'yle ilgili bir ibare bulamadım, eşleştirme yapabilmek için önce cihazda wifi simgesi çıkması lazım dimi?
İlk geldiğinde bende de Wi-Fi işareti yanmıyordu, uygulamadan eşleştirince yanmaya başladı.

Hocam Cosori alınır mı sizce? Garanti konusu beni çok korkutuyor.
Alınır. İlk mesajımda da belirttiğim gibi, sıkıntı olması durumunda gerek firmanın kendisi gerek Amazon iade veya değişim yapıyor. Yedek parça konusu biraz karışık sadece çünkü daha firma Türkiye için stokları yeni yeni dolduruyor.

Şahsen Karaca ile kıyaslamak pek mantıklı değil. Türk malı çoğu ürüne güvenmiyorum. Zaten Karaca gibi bir çok marka sırf popüler kültürden, Air Fryer furyasından geri kalmamak için bu ürünleri piyasaya salıyor. Cosori'nin ise tek işi fırın ve ufak mutfak aletleri üzerine.

Hocam cosori alınır mı sizce? Garanti konusu beni çok korkutuyor.

Ya Cosori ya da https://www.hepsiburada.com/karaca-...er-ruby-p-HBCV000038QDLN?magaza=aziz-gsm-plus bunu alacağım.
Hocam ben memnun kaldım açıkçası nedeyim iyi ki almısım diyorum ancak ben daha once hiç başka model marka kullanmadım kullananda yok çevremde karşılaştıramıyorum o yuzden ama çok güzel ve eşit şekilde pişirdi sessiz, malzeme kalitesi zaten oldukca iyi geliyor ele. Bilmiyorum ben Amazon arkasında oldugu surece hiç garanti vermeseler yine alırım, bu benim şahsi düşüncem tabii, yıllardır Amazon'dan 100 lerce ürün aldım 1 kere mi üzmez bir firma müşterisini üzmeyi bırak extralarla mutlu etti her zaman benim deneyimim bu şekilde oldu başkalarını bilemem.

İlk geldiğinde bende de Wi-Fi işareti yanmıyordu, uygulamadan eşleştirince yanmaya başladı.
hemen deniyorum

CP158-AF modelimi sizin ki de çünkü airflay i seçtiğimde cihazın guc düğmesine 5 en ye basın diyor basıyorum bir şey olmuyor gormuyor.CP158-AF modeli vesync de yok bence modeller farklı

Son düzenleme:
Alınır. İlk mesajımda da belirttiğim gibi, sıkıntı olması durumunda gerek firmanın kendisi gerek Amazon iade veya değişim yapıyor. Yedek parça konusu biraz karışık sadece çünkü daha firma Türkiye için stokları yeni yeni dolduruyor.

Şahsen Karaca ile kıyaslamak pek mantıklı değil. Türk malı çoğu ürüne güvenmiyorum. Zaten Karaca gibi bir çok marka sırf popüler kültürden, Air Fryer furyasından geri kalmamak için bu ürünleri piyasaya salıyor. Cosori'nin ise tek işi fırın ve ufak mutfak aletleri üzerine.

En sonunda bunu aldım şimdilik bi bakalım umarım hata yapmamışımdır.

Geri
Yukarı