Cougar markası güvenilir mi?

Ben de araştırdıgımda bunu gördüm fakat resmi sitelerinde STX serisine ait 700Watt bir model yok. 550W, 650W, 750W şeklinde modeller var.
Başka ülkelerdeki mağazalarda satışı var. Bence boşuna endişeleniyorsun.

Yuk altinda sadece kasa fani sesi var bende yani sessiz calisiyor simdilik. O yonden sikinti yok.
Malzeme kalitesi kasa metal zaten agirligi var :)
kablolar guzel degil gibi baskada tum cikislar mevcut. 2.3 aydir memnunum.

Ne kadar güvenilir bilmiyorum lakin 650 Watt Corsair 80+ Bronze sertifikalı PSU'lar var. Şu modele bir göz atın derim CORSAIR CV650 650W 80+ Bronze 120mm Fanlı PSU | ITOPYA
Aslında tam 620 liraya Cooler Master MWE model 650 Watt PSU var fakat biraz araştırınca kullanıcıların sesten ötürü çok rahatsız olduğunu gördüm. Marka kaliteli olabilir fakat ismi pek bilinmiyor.

Başka ülkelerdeki mağazalarda satışı var. Bence boşuna endişeleniyorsun.

Orijinal sitelerinde modeli göremeyince endişelendim ister istemez.

Yuk altinda sadece kasa fani sesi var bende yani sessiz calisiyor simdilik. O yonden sikinti yok.
Malzeme kalitesi kasa metal zaten agirligi var :)
kablolar guzel degil gibi baskada tum cikislar mevcut. 2.3 aydir memnunum.

Modelle ilgili YouTube videolarına baktım kablolar çok dandik gibi değil aslında materyali de metalmiş evet

Ne kadar güvenilir bilmiyorum lakin 650 Watt Corsair 80+ Bronze sertifikalı PSU'lar var. Şu modele bir göz atın derim CORSAIR CV650 650W 80+ Bronze 120mm Fanlı PSU | ITOPYA
Aslında tam 620 liraya Cooler Master MWE model 650 Watt PSU var fakat biraz araştırınca kullanıcıların sesten ötürü çok rahatsız olduğunu gördüm. Marka kaliteli olabilir fakat ismi pek bilinmiyor.

Yayın ve render almak amacıyla sisteme yükleneceğim için bronz sertifikalı bir PSU pek içime sinmiyor açıkçası

Full.

1080P 60 FPS yayında denedim. Ses yok sadece kasa fanı sesi var. Birazda şans işi açıkcası. C. Master bazı modellerinde coil fail mi ne zımbırtıysa ondan var. Gerçi bu teknoloji sans işi biraz. Marka değil de model olarak araştırmak lazım. Ben High Power kötü sanıyordum en bilindik markalar arasındaymış. Örneğin. Marka değil de modellere bakmak lazım kısacası.

Full.

1080P 60 FPS yayında denedim. Ses yok sadece kasa fanı sesi var. Birazda şans işi açıkcası. C. Master bazı modellerinde coil fail mi ne zımbırtıysa ondan var. Gerçi bu teknoloji sans işi biraz. Marka değil de model olarak araştırmak lazım. Ben High Power kötü sanıyordum en bilindik markalar arasındaymış. Örneğin. Marka değil de modellere bakmak lazım kısacası.

Şansımı deneyeceğim bakalım sıkıntı olmaz umarım en kötü ihtimalle MediaMarkt servisine güveniyorum iade ederim muhtemelen.

Marka bilinmiyor diyenler bu işlerde yenidir. Türkiye'de çok satışı olmayan bir markaydı, EVGA gibi. 2-3 senedir bu pazara daha çok ürün getiriyor. Bu ürün Frisby'nin iş ortağından çıkardığı bir ürün olabilir.

Sistem neydi bu arada :) ona göre.

R5 3600X - RX590 - 2x8 Corsair Vengeance 3000MHz - MSI B450 M.2 Pro ve bu yeni aldıgım PSU.
Marka bilinmiyor diyenler bu işlerde yenidir. Türkiye'de çok satışı olmayan bir markaydı, EVGA gibi. 2-3 senedir bu pazara daha çok ürün getiriyor. Bu ürün Frisby'nin iş ortağından çıkardığı bir ürün olabilir.

1 Yıl önce sistemimi toplarken biraz bilgi edinmiştim şimdi de upgrade yaptığım için bir iki aydır araştırıyordum.

Bende 3600 var. RX 5500 XT 4 GB. 16 GB RAM.
Zaten sistem gereksinim 550'de yeterde bu PSU'da zaten 620W veriyor hayliyle yetiyor yani. 2.3 aydir skintim yok gerisini de bilemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı