Cougar MX350 mesh için sıvı soğutma önerisi

YDincer

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, başlıkta da gördüğünüz gibi sıvı soğutma almak istiyorum. Cougar MX350 Mesh kasa için kaç mm uyumlu bilmiyorum ve öneriye ihtiyacım var. R5 5600X işlemci - NVIDIA 3060 Ti kullanıyorum. Bütçem maksimum 2500-2600.

Bu işlemci için sıvı soğutma şart değil. Güzel bir kule tipi soğutmayla sıkıntınız çözülür. Ayrıca kasanın sıvı soğıtma desteği 240mm özelinde ön taraf için sunulmuş. Bu da haliyle kasa içi hava dolaşımını bir miktar etkileyecektir. Eğer bunlar size makul geliyorsa kule tipi soğutma önerelim.

Bu işlemci için sıvı soğutma şart değil. Güzel bir kule tipi soğutmayla sıkıntınız çözülür. Ayrıca kasanın sıvı soğıtma desteği 240mm özelinde ön taraf için sunulmuş. Bu da haliyle kasa içi hava dolaşımını bir miktar etkileyecektir. Eğer bunlar size makul geliyorsa kule tipi soğutma önerelim.

Açıkçası hangisi daha iyi olacaksa onu istiyorum, kule tipi de olabilir. Stok fan oldukça yetersiz kalıyor. Dün gece 100 dereceyi görüp kapanma durumu yaşadım.

Teşekkür ederim. İnternette araştırdığımda 214 değil, 224 modelini öneriyorlar, biraz gezdiğimde Snowman T6 model bir soğutucu buldum. Hangisini almalıyım?
Snowman T6 bu ürünlerin yanında aşırı giriş seviyesi kalır. 224-XT'nin TR fiyatı pek makul değil. 214-XT ile benzer performansı alıyorsunuz zaten. Ekstra ödeme yapmaya gerek yok yani.

Snowman T6 bu ürünlerin yanında aşırı giriş seviyesi kalır. 224-XT'nin TR fiyatı pek makul değil. 214-XT ile benzer performansı alıyorsunuz zaten. Ekstra ödeme yapmaya gerek yok yani.

Evet mantıklı, ama uzun vadeli sürecek ve kasayı serin tutacak bir şey istiyorum.

Şöyle bir şey buldum:

Son düzenleme:
Evet mantıklı, ama uzun vadeli sürecek ve kasayı serin tutaacak bir şey istiyorum.

Şöyle bir şey buldum:

Ben size yeterli gelen bir ürünü F/P seviyesinde belirtiyorum zaten. Burada 1000 TL üzerine çıkmanıza gerek yok. 1000 TL üstü ödeme yapınca uzun vade kazanmıyorsunuz.

Sanırım bunu alıyorum. Teşekkürler.

Ayrıca kasa için fan almayı da planlıyorum. Onun için bir öneriniz var mı?
Kasa için fan almayın. Standart hali yeterlidir. Ancak bir ara kasanızı değiştirin. Şu an Airflow açısından yeterli ama gelecekte sıvı soğutma desteği olarak eksikliği daha fazla hissedilecektir.

Geri
Yukarı