Counter-Strike 1.6 servere girerken donuyor

İşletim sistemi
Windows XP

b3stemir

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar Counter-Strike 1.6 modlu serverlere girerken donuyor Windows XP kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka bir yerde format attırabilirsiniz. Fakat başında durup başka işler çevirmediğinden emin olun.

Başında durun. Türk bilgisayarcıları genelde format deyip sizi dükkandan çıkarıp parça çalabilecek insanlar. Format atarken yanında durun. Ayrıca XP kullanıyordunuz galiba. En kötü Windows 7 kurun. XP bu yılda kullanılmaz. 7 bile zorluk çıkarıyor bazen. Fakat XP'den daha iyidir.

Başında durun. Türk bilgisayarcıları genelde format deyip sizi dükkandan çıkarıp parça çalabilecek insanlar. Format atarken yanında durun. Ayrıca XP kullanıyordunuz galiba. En kötü Windows 7 kurun. XP bu yılda kullanılmaz. 7 bile zorluk çıkarıyor bazen. Fakat XP'den daha iyidir.

Eski pcmden yanlislikla driver silmiştim 3-4 ay snra parca lazim dediler 1 ay sonra parca bulduk dediler sonra PC çöp olmuş dedilr.

Allah'ım bu nasıl bilgisayarcı? Sürücüyü silince parça değiştirildiğini ilk defa duyuyorum. Sürücüyü yeniden kurmak varken neden parça değiştirirler ki? Tavsiyem işi bilen düzgün bir bilgisayarcıya gidin.

Daha gece olmadı :D İyi günler dilerim. Umarım sorunu çözersiniz.

Geri
Yukarı