Counter-Strike 2 1280x1024 modda 60Hz oynanıyor

mehmet.dd

Hectopat
Daha fazla  
1280x1024'e aldığımda 60Hz olarak gösteriyor stretched olunca. Fakat genişlemeyip yanlarda siyahlar olunca ise 165Hz oynuyorum yardım edebilecek var mıdır?

Bende de olmuyor 3840x1440 monitörüm var eskiden yanlar siyah 4:3 oynuyordum şimdi otomatik yayıyor ve çözünürlük biraz düşük olursa 60Hz'ye kitliyor.

Şimdi koyacağım görseldeki gibi ayarlarını yap. Ölçeklendirmeyi tam ekran, ölçeklendirme nasıl yapılacak kısmına da, Ekran var ise ekranı seçeceksin. Ve alttaki tiki tikleyeceksin. Muhtemelen olması lazım.
Edit: Görseli yüklememişim, şimdi yükledim.

Dosya Ekleri

• Technopat.png
    Technopat.png
    97,8 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:
Bende de olmuyor 3840x1440 monitörüm var eskiden yanlar siyah 4:3 oynuyordum şimdi otomatik yayıyor ve çözünürlük biraz düşük olursa 60Hz'ye kitliyor.
Sorunu buldum yine de teşekkürler.

Intel'in Graphics Command Center adlı programını Microsoft Store üzerinden indirip oradan özel çözünürlüklere gelip 1280x1024'ü seçip uyguladım ardından Hz seçeneğini işaretledim sonra oyuna girdiğimde 165Hz olmuştu tekrar masaüstüne gelip 1920x1080 yaptım oyunda 165 1280x1024 olarak kaldı.

Şimdi koyacağım görseldeki gibi ayarlarını yap. Ölçeklendirmeyi tam ekran, ölçeklendirme nasıl yapılacak kısmına da, Ekran var ise ekranı seçeceksin. Ve alttaki tiki tikleyeceksin. Muhtemelen olması lazım.
Edit: Görseli yüklememişim, şimdi yükledim.
Evet çalışmaya başladı bende de sağolasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı