Counter-Strike 2 deneyimi

Hocam optimizasyon anlamında nasıl? FPS farkı var mı?
Yani FPS CS:GO'ya nazaran biraz daha düşük ama gün geçtikçe optimize edilir diye düşünüyorum. Henüz birşeyler söylemek için çok erken ama şuan CSGO'da 210-240 FPS alırken CS2'de 100-105 civarı aldım.

Bu sadece oyun içinden bakkılıyor değil mi oyun ben de yüklü değil.
Evet, oyuna girdiğinizde beta hakkı kazandınız derse indirebiliyorsunuz.

Oyunu denedim, nefis olmuş. Aşırı akıcı, 128 tickrateden kat kat daha iyi bir tickrate sunuluyor. Zaten grafikler bir 5V5 FPS oyununun ulaşabileceği maksimum seviyede. Ayrıca silah ve vuruş hissiyatı muazzam. Onun dışında bazı yeniliklere gözün alışması lazım. Ben bir eksik göremedim, varsa da zaten şu an betada. Betadan çıkana kadar düzeltilir. Eski CS de Valorant tokatlıyordu zaten ama bu sefer CS mi Valorant mu tartışması tamamen bitmiştir. Bu saatten sonra Valorant'ı savunan da bilgisayarı kötü olduğu için veya CS alamadığı için savunuyordur. Avrupa'da ve Amerika'da bundan sonra Valorant denen oyunun yüzüne bakılmaz.
Valve ekibinin eline sağlık mükemmel iş çıkartmışlar. Valorant'ta artık bundan sonra tek tük TR'de oynanır onun dışında esamesi duyulmaz.
Umarım artık valorant devri biter. Her zaman insanların CS dönmesini istemişimdir.

Oynamadım Unlost yayınında izledim. Gördüğüm kadarıyla görüntü makyajlanmış bu da muhtemelen sistem gereksinimlerinin yükselmesi demek. CS:GO hala oynanıyorsa bunda sistem gereksinimlerinin düşük olmasının payı büyük. 128 tickrate sunuculara geçilmesi kendi adına yenilik olabilir ama 2023 yılındayız, yani yenilik yapmadın aslında rakiplerinin seviyesine yıllar sonra da olsa çıktın sadece. CS:GO ile ilgili şikayetlerinizi yazın deseniz herkes ilk önce hile ve troll oyuncuları yazardı, bunlara çözüm bulmayacaksan sadece görüntü düzenlemesi ile bir yere kadar.

Vuruş hissi ve karaktere hakimiyet hissi konusunda dünyanın en iyisi CS'dir. Valorantta karakter havada uçuyor gibi, CS'de koştuğunu, yürüdüğünü hissediyorsun.

CS:GO ile ilgili şikayetlerinizi yazın deseniz herkes ilk önce hile ve troll oyuncuları yazardı.
Hileler prime olmayan hesaplar haricinde cidden çok az geliyor, oyunun o kadar dedikodusu çıkmış ki oynamayan herkes etrafta CS'de çok hileci var diye gezindiğinden dolayı böyle bir algı var.

Oynamadım Unlost yayınında izledim. Gördüğüm kadarıyla görüntü makyajlanmış bu da muhtemelen sistem gereksinimlerinin yükselmesi demek. CS:GO hala oynanıyorsa bunda sistem gereksinimlerinin düşük olmasının payı büyük. 128 tickrate sunuculara geçilmesi kendi adına yenilik olabilir ama 2023 yılındayız, yani yenilik yapmadın aslında rakiplerinin seviyesine yıllar sonra da olsa çıktın sadece. CS:GO ile ilgili şikayetlerinizi yazın deseniz herkes ilk önce hile ve troll oyuncuları yazardı, bunlara çözüm bulmayacaksan sadece görüntü düzenlemesi ile bir yere kadar.
128 tickrate geçmedi csgo direkt kendi tickrate sistemini yaptı ':D

Arma, Squad gibi FPS'ler bu yorum karşısında ağlıyor.
Arma squad tarzı ayrı kefede böyle rekabetçi fpsler arasında cs gene 1.liği aldı bi hareket yapıp

Yeni konular

Geri
Yukarı