Counter-Strike 2 deneyimi

Yani FPS CS:GO'ya nazaran biraz daha düşük ama gün geçtikçe optimize edilir diye düşünüyorum. Henüz birşeyler söylemek için çok erken ama şuan CSGO'da 210-240 FPS alırken CS2'de 100-105 civarı aldım.
%50 fps düşüşü olmuş. Ayarlar en düşüktedir diye tahmin ediyorum. Yüksek fpslerde bu kadar düşüyorsa, düşük FPS alanlar akıcı oynayamayacak demektir. Ben 120-130 FPS alıyordum. 50-60 alsam, drop da yemezsem güzel bir oynanış sunacaktır. Tabi ben try hard oynayan biri değilim. Optimize edeceklerdir ama kaç FPS artar orasını zamanla göreceğiz.

Yani FPS CS:GO'ya nazaran biraz daha düşük ama gün geçtikçe optimize edilir diye düşünüyorum. Henüz bir şeyler söylemek için çok erken ama şu an CS:GO'da 210-240 FPS alırken CS2'de 100-105 civarı aldım.

Evet, oyuna girdiğinizde beta hakkı kazandınız derse indirebiliyorsunuz.

Seçkin almak gerekiyor mu?

Sistem gereksinimi çok yükseltmez en fazla DirectX 9'dan desteği keser sonuçta adamlar oyuncu kaybetmek istemezler CS:GO o kadar oynanan oyun sistemi iyi ve kötü oynayanlar var.

Counter-strike 2 konularına bakıyorum da, Valve fanboylarıyla neden uğraşmayı bıraktığımı bir kez daha anladım teşekkür ederim hepinize. En ufak bir kötü yorum atılsa "beğenmedim"ler, "hahaha"lar havada uçuşuyor bu konularda.

İşin trajikomik tarafı yapılan bu yorumlar doğru da hani, yıl olmuş 2023 CS:GO tickrate gibi saçma bir limitasyonu daha yeni kaldırıyor. Bunun çoktaaan çözülmüş olması gerekiyordu zaten şimdi bunu yaptılar diye millet seviniyor. Buna şey deniyor işte, ölümü gösterip sıtmaya razı bırakmak. Apple da çok yapar bunu, diğer markaların yıllar önce getirdiği şeyleri yıllar sonra getirir ve tüm hayranları da ilk o yapmış gibi delicesine sevinir. Valve hayranları da şu an bu konumda.

Açıkçası Valorant da, CS de Tom Clancy's Rainbow Six: Siege varken yüzüne bakacağım oyunlar değiller. Valorant oyuncusu olduğumu düşünmeyin diye söylüyorum CS, Valorant'ı tokatlar zaten ona lafım yok ama bunlar harbiden büyük yenilikler değil çok büyük şeylermiş gibi yaklaşmanızı anlamlandıramıyorum değiller yani.

Counter-Strike 2 konularına bakıyorum da, Valve fanboylarıyla neden uğraşmayı bıraktığımı bir kez daha anladım teşekkür ederim hepinize. En ufak bir kötü yorum atılsa "beğenmedim"ler, "hahaha"lar havada uçuşuyor bu konularda.

İşin trajikomik tarafı yapılan bu yorumlar doğru da hani, yıl olmuş 2023 CS:GO tickrate gibi saçma bir limitasyonu daha yeni kaldırıyor. Bunun çoktaaan çözülmüş olması gerekiyordu zaten şimdi bunu yaptılar diye millet seviniyor. Buna şey deniyor işte, ölümü gösterip sıtmaya razı bırakmak. Apple da çok yapar bunu, diğer markaların yıllar önce getirdiği şeyleri yıllar sonra getirir ve tüm hayranları da ilk o yapmış gibi delicesine sevinir. Valve hayranları da şu an bu konumda.

Açıkçası Valorant da, CS de Tom Clancy's Rainbow Six: Siege varken yüzüne bakacağım oyunlar değiller. Valorant oyuncusu olduğumu düşünmeyin diye söylüyorum CS, Valorant'ı tokatlar zaten ona lafım yok ama bunlar harbiden büyük yenilikler değil çok büyük şeylermiş gibi yaklaşmanızı anlamlandıramıyorum değiller yani.

Hani R6 kotu oyun diyen yok ama pek bir benzerlikleri yok. Ama Ubisoft'un nasıl bir şirket olduğunu bilmeyen yok. Her hafta konusu açiliyor zaten server sorunlari ilk ciktigindan beri olan bir oyun için fazla iddialı sozler.
20 yillik bir oyunla çıkalı 10 yil bile olmayan bir oyunu karşilaştirmak CS'ye hakaret.

10-15 yaş kitlesinin hala valoyu savunması normal zaten şaşirmadim. İmmo eloda 15-20 kişiyle oyun dönüyor hala valo daha cok oynanıyor diyorlar. Normal ama cocuk daha okuma yazma yeni ogreniyor valo oynuyor. Şaşırmamak lazim.

Hani R6 kotu oyun diyen yok ama pek bir benzerlikleri yok. Ama Ubisoft'un nasıl bir şirket olduğunu bilmeyen yok. Her hafta konusu açiliyor zaten server sorunlari ilk ciktigindan beri olan bir oyun için fazla iddialı sozler.
Oynanış için 4 kat fazla imkan tanıdığı sürece kabul edilebilir olaylar, CS:GO da da hile çok fazla ben bunu söylüyor muyum? CS oynarken bir haritada yapacağın taktikler hep aynıdır, 3 farklı taktik arasında gidip gelirsin her zaman. Rainbow Six: Siege de kendi taktiğini kendin yaratırsın, sadece bu bile onu rakiplerinden üstün kılmaya yeter.

R6 ile CS'nin benzerliği yoksa hiçbir oyunun birbirine benzerliği yok demektir, ikisi de taktiksellik gerektiren 5v5 takımlarla oynanan rekabetçi FPS oyunları işte daha ne bekliyorsun karşılaştırabilmek için?

Geri
Yukarı