Counter-Strike 2 için skin satın almak

HAhahaha ne güzel bir tartışma olmuş bu 🤣
Oooo ben kazananın seçeceği bir oyundan bahsediyordum ancak kaybedenin kendi isteğine göre atması çok daha hoş olur. O zaman 16 Haziran 13.00 gibi burada buluşalım hocam. Eğer 16 Haziran 00.00'da çıksa bile ben kaybediyorum. Amaaa 15 Haziran 23.59'da çıksa bile ben kazanıyorum.
https://steamcommunity.com/id/muhammed556134 profil linkim ekleyin.

Merhaba, CS 2 için bazı sorularıma cevaplar ve tavsiyelere ihtiyacım var. 2 gün sonra CS 2 çıkacak ve önden skin almak istiyorum. Fiyatların yükseleceği söylendiğinden ötürü. Sizin tavsiyeleriniz var mıdır? Parlak skinler ve direkt skin isimleri ile tavsiye verebilir misiniz?

Hocam CS2 skin videoları var onları izleyip ona göre karar vermen lazım.

Merhaba, CS 2 için bazı sorularıma cevaplar ve tavsiyelere ihtiyacım var. 2 gün sonra CS 2 çıkacak ve önden skin almak istiyorum. Fiyatların yükseleceği söylendiğinden ötürü. Sizin tavsiyeleriniz var mıdır? Parlak skinler ve direkt skin isimleri ile tavsiye verebilir misiniz?

Kim 2 gün sonra çıkacağını söyledi? 🤔

Adam sanki valve çalişani özgüvene bak. Bu ülkenin insanın sorunu tam olarak bu: boş, temelsiz özgüven.
Ya kardeş şimdi bunun özgüvenle ne alakası var? Gördüğüm haberlet doğrultusunda 14 haziranda çıkacağına inanıyorum. CS 2 çıkacak dedik diye özgüvensiz olduk iyi mi😂

Kim 2 gün sonra çıkacağını söyledi? 🤔
2 gün sonra çıkmayacağını kim söyledi?🤨

Son düzenleme:

Geri
Yukarı