Counter-Strike 2 ne zaman çıkacak?

tgman

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar belki çok fazla sorulmuştur fakat bende sormak isterim, yaz başlarında çıkacağı söylentisi vardı fakat yaz sonuna geldik ve hala CS2'nin çıkacağına ve hangi tarihte olup olmadığına dair bir bilgi yok.
Bu konu hakkında bilginiz var mı?

Önemli olan bir an önce çıkması değil, oyun kırıcı derecede sorunlu çıkmaması bence. Oyun kırıcı hatalarla dolu olduktan sonra yarın çıksa ne fayda. Daha sorunsuz bir deneyim sunacaksa gerekirse Eylül, Ekim gibi çıksa da olur.

Önemli olan bir an önce çıkması değil, oyun kırıcı derecede sorunlu çıkmaması bence. Oyun kırıcı hatalarla dolu olduktan sonra yarın çıksa ne fayda. Daha sorunsuz bir deneyim sunacaksa gerekirse eylül, Ekim gibi çıksa da olur.

Evet hocam fakat uzun süre bekleterek kitlesine oyundan çok büyük bir beklenti gelmesine sebep oluyor.

Acaba ücreti ne olacak merak konusu.

Ücretsiz çıkıyor diye biliyorum. CS:GO'nun üzerine güncelleme olarak gelecek.

Evet hocam fakat uzun süre bekleterek kitlesine oyundan çok büyük bir beklenti gelmesine sebep oluyor.

Hocam bir tık yanlış cümle kurmuşsunuz CS:GO kitlesi CS:GO'dan memnun zaten hile ve tickrate olayı düzelse yeter diyordu şimdi böyle bir şey oldu yani aktif kitle hiç umursamıyor ne zaman çıkıcağını ben dahil.

Hocam bir tık yanlış cümle kurmuşsunuz CS:GO kitlesi CS:GO'dan memnun zaten hile ve tickrate olayı düzelse yeter diyordu şimdi böyle bir şey oldu yani aktif kitle hiç umursamıyor ne zaman çıkıcağını ben dahil.

Hile sorununun çözülmesi eski oyuncuların çoğunun başlamasına sebep olacak zaten.

Geri
Yukarı