Counter-Strike 2 ne zaman çıkacak?

tgman

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar belki çok fazla sorulmuştur fakat bende sormak isterim, yaz başlarında çıkacağı söylentisi vardı fakat yaz sonuna geldik ve hala CS2'nin çıkacağına ve hangi tarihte olup olmadığına dair bir bilgi yok.
Bu konu hakkında bilginiz var mı?

Unlost'u ben 1.5 ay önce CS:GO'ya başladıktan sonra tanıdım. Bu adam gerçekten çok mu iyi oynuyor? Yani mesela xantares falan gibi oynayabiliyor mu?

Yok ya eskiden iyiydi bir xantares etmesede ama şu anki aimi çiftkeleş aimi arkadaşları sayesinde şu an kartal falan olmuş.

Yaz mevsimi 21 Haziran'da başlayıp 23 Eylül'de biter.
Bu da demektir ki CS 2 en geç 23 Eylül'de çıkacak hatta çıkarılmak zorunda çünkü hep 2023 yazı dediler eğer yaz değil de sonbaharda çıkarırsalar yalancı ve oyuncuların güveniyle oynayan bir firma olurlar.

Unlost'u ben 1.5 ay önce CS:GO'ya başladıktan sonra tanıdım. Bu adam gerçekten çok mu iyi oynuyor? Yani mesela Xantares falan gibi oynayabiliyor mu?
Hayır, leş gibi oynuyor ve her adam vurduğunda "eski günlerrrrrrr" diye bağırıyor. Rip de ortalama bir Global. Çok abartılıyor. Rip XANTARES'in takımından çok büyük farkla tokat yemişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı