Counter-Strike 2 sürekli oylanarak atılmak

Oyuna giriyorum 2 saniye geçmeden atıldınız uyarısı geliyor. Oyuna yeni başladım diye atılıyorum anladım da ben sürekli atılırsam nasıl ustalaşırım? Tıpkı tecrübeli eleman aranıyor sorunsalı gibi. Ne yapmam lazım?

Önce death match ya da basit eğlence girip oyunu öğrenip, sonra rekabetçi girmen daha doğru olur. Ranked girmek için biraz öğrenmen gerek.

Bunun dışında rekabetçi giriyorsan, orada basit eğlencede ki gibi davranırsan atarlar. Takıma uyum sağlaman gerek. İş bölümüne dikkat edip, push yapmadan ayak uydurmalısın.

Önce death match ya da basit eğlence girip oyunu öğrenip, sonra rekabetçi girmen daha doğru olur. Ranked girmek için biraz öğrenmen gerek.

Bunun dışında rekabetçi giriyorsan, orada basit eğlencede ki gibi davranırsan atarlar. Takıma uyum sağlaman gerek. İş bölümüne dikkat edip, push yapmadan ayak uydurmalısın.

Dediğim gibi daha önce oyamadım CS2 ve ilk oyunuma girince saniyesinde atıldım muhtemelen troll sandılar.

Dediğim gibi daha önce oyamadım CS2 ve ilk oyunuma girince saniyesinde atıldım muhtemelen troll sandılar.
Rekabetçi oyunlarda rütbe kasıldığı için yeni başlayanlara pek anlayışlı olmuyorlar. Şahsen bende aynı fikirdeyim. Oyuncu oyunu biraz öğrensin de girsin isterim. Takımda bir kişi eğlenecek diye, 4 kişinin oyunu mahvoluyor çünkü öbür türlü.

Biraz death match takılırsan ve takıma ayak uydurursan kimse atmaz oyundan.

Öncelikle oyunu akıcı oynayabileceğin görüntü ayarlarını yapmalısın daha sonra Crosshair modeli rengi fare hassasiyeti gibi ayarları kendine göre ayarla. Ayarlar ses kısmında en alttaki seslerin hepsini kapat gereksiz müzik onlar en üstteki ana sesi kulağını rahatsız etmeyecek en üst seviyeye getir, cl_radar_scale komutu 0.35 ile sol üstteki yuvarlak alana tüm haritayı sığdırabilirsin. Atölye'de aim_botz mapine abone ol ve oyun içinden gir, günlük 1K 1.5k civarı bot vur 3 duvarı kapayıp tek bir yönde topla botları oyunun mantığını anlayana kadar sadece Dust 2 oyna. Aimin ve tecrüben yeterli olunca diğer maplere başlarsın. Dust 2 flash smoke ve aim koyma pozisyonlarına iyi çalış. Kartal ve üzeri dereceye ulaştıktan sonra diğer maplere ufak ufak başlarsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS'nin en boş olayıdır kicklemek 4 Rus takımınıza geldiğinde oyuna yeni başlamışsın bilmem ne cart curt hikaye adam seni direkt kickliyor kimse kusura bakmasın adam seninle aynı oyunda eşleşiyorsa aynı mmrdasındır adam oyuna yeni başladı diye kicklemek eziklikten başka bir şey değil yıllarca CS oynayıp senden daha iyisini görünce o eziklik duygusu dışa vurur ve kicklerler seni CS de hiçbir zaman kicklemek amaca hizmet etmeyen boş bir sistemdir 4 troll geldiğinde kicklenirsin 4 Rus geldiğinde kicklenirsin mantığı yok kimse de ağlamasın bana burada ağlayacaklara söylüyorum siz daha Steam'i bilmezken 12 dolara oyunu aldim oynuyordum.

Öncelikle oyunu akıcı oynayabileceğin görüntü ayarlarını yapmalısın daha sonra Crosshair modeli rengi fare hassasiyeti gibi ayarları kendine göre ayarla. Ayarlar ses kısmında en alttaki seslerin hepsini kapat gereksiz müzik onlar en üstteki ana sesi kulağını rahatsız etmeyecek en üst seviyeye getir cl_radar_scale komutu 0.35 ile sol üstteki yuvarlak alana tüm haritayı sığdırabilirsin. Atölye de aim_botz mapine abone ol oyun içinden gir günlük 1K 1.5k civarı bot vur 3 duvarı kapayıp tek bir yönde topla botları oyunun mantığını anlayana kadar sadece Dust 2 oyna aimin ve tecrüben yeterli olunca diğer maplere başlarsın. Dust 2 flash smoke ve aim koyma pozisyonlarına iyi çalış. Kartal ve üzeri dereceye ulaştıktan sonra diğer maplere ufak ufak başlarsın.

Hocam Dust 2 de genellikle 2000 saat civarı oynayan elemanlar geliyor onun yerine farklı haritalarda oynayıp haritaları ezberlemesi daha iyi olur bence Mirage Inferno ancient anubis gibi.

CS'nin en boş olayıdır kicklemek 4 Rus takımınıza geldiğinde oyuna yeni başlamışsın bilmem ne cart curt hikaye adam seni direkt kickliyor kimse kusura bakmasın adam seninle aynı oyunda eşleşiyorsa aynı mmrdasındır adam oyuna yeni başladı diye kicklemek eziklikten başka bir şey değil yıllarca CS oynayıp senden daha iyisini görünce o eziklik duygusu dışa vurur ve kicklerler seni CS de hiçbir zaman kicklemek amaca hizmet etmeyen boş bir sistemdir 4 troll geldiğinde kicklenirsin 4 Rus geldiğinde kicklenirsin mantığı yok kimse de ağlamasın bana burada ağlayacaklara söylüyorum siz daha Steam'i bilmezken 12 dolara oyunu aldim oynuyordum.
CS'yi sırf bu yüzden kasa düşürmek için oynuyorum sadece. Competitive oynanacak bir oyun değil CS benim gözümde. Her ne kadar Riot'dan nefret etsem de comp. olarak Valorant, CS'den bir milyon kat daha güzel bir iş çıkarıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı