Counter-Strike 2'de mermiler gitmiyor

aliyilmazx

Centipat
Valorant oyuncusuyum fakat sıktığından, ve kitlesinin acayip kötü olduğundan dolayı Counter-Strike 2 oyununda seçkin alıp oynamaya başladım. 1 haftadır falan oynuyorum fakat bir şey fark ettim. Mesela cross adamın kafasındayken sıkmama rağmen gitmiyor. AK-47 silahında öyle olmuyor ama örnek olarak Desert Eagle silahında oluyor. Neden?

Valorant oyuncusuyum fakat sıktığından, ve kitlesinin acayip kötü olduğundan dolayı Counter-Strike 2 oyununda seçkin alıp oynamaya başladım. 1 haftadır falan oynuyorum fakat bir şey fark ettim. Mesela cross adamın kafasındayken sıkmama rağmen gitmiyor. AK-47 silahında öyle olmuyor ama örnek olarak Desert Eagle silahında oluyor. Neden?
Desert'te ben de sorun yaşadım evet. Oyun hala bozuk heralde.

Alışma meselesi, büyük ihtimal a D yapıyorsunuz fakat CS de Valorant gibi tuşu bıraktığınız anda durmuyor. Karakter 1 adım daha atarak animasyonu tamamlıyor ondan dolayı mermileriniz dağa taşa gidebilir belli bir süre.

Oyun hala sıkıntılı geçen turnuvada Maj3r'in attığı awp mermisi de kayboldu mesela 2 adamı da vurmuş oysaki tek mermi fakat sayılmamış...
Böyle daha çok olay var gitgide iyileşiyor seneye oyun tam oturur muhtemelen.

AK-47 ilk mermide crosshairin tam ortasına gidiyor ama Deagle ilk mermide biraz düzensiz. Crosshair inceltirsen farkı kavrarsın.

Çogu türk oyuncuda olduğu gibi sizde de muhtemelen input lag problemi var. Boosterx gibi programlari kullanarak aşabilirsiniz.

Oyun hala sorunlu adama nişan al vuramıyorsun rastgele sıkıyorsun Hs atıyorsun her güncelleme de daha bi değişik hissediyorum ilk çıktığı zaman daha iyiydi bu olay. Bu oyun düzelir de belki 2 sene belki 1 sene belki daha da fazla ama benim umudum yok iyiden iyiye de bıraktım sayılır.. Tamsiyem BFV topluluk sunucuları hardcore. Baya zevkli.

Geri
Yukarı