CS2'de mermiler gitmiyor

PaRaDoKs

Hectopat
Daha fazla  
CS:GO'da Nova olarak kapatmıştım oyunu. CS2 geçtim fakat oyun daha yeni olduğu ve bana göre erken çıktığı için çok sorun var. Sub-tick muhabbeti biz Türk oyuncular için (yüksek ping alanlar) için çok kötü. Mermilerin nişangah ile orantılı gitmediğini gösteren test videoları var. GO da yine bir şeyler yapabiliyordum fakat artık nereden mermi yediğimi görmeden ölüyorum. AWP duellolarında da flick atmak imkansıza yakın, duvarın arkasına geçtikten sonra ölmeler.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO'da Nova olarak kapatmıştım oyunu. CS2 geçtim fakat oyun daha yeni olduğu ve bana göre erken çıktığı için çok sorun var. Sub-tick muhabbeti biz Türk oyuncular için (yüksek ping alanlar) için çok kötü. Mermilerin nişangah ile orantılı gitmediğini gösteren test videoları var. GO da yine bir şeyler yapabiliyordum fakat artık nereden mermi yediğimi görmeden ölüyorum. AWP duellolarında da flick atmak imkansıza yakın, duvarın arkasına geçtikten sonra ölmeler.
Kesinlikle katılıyorum bu dediklerine. Daha dün yaşadım net duvar arkasına gaçmeme rağmen vuruldum.

CS:GO'da mermiler ışın olarak anlık kaydediliyordu fakat CS2 de böyle bir durum söz konusu değil. Farklı gelmiş olabilir ve ayrıyeten evet subtick muhabbeti bizim gibi TR oyuncuları için çok sıkıntılı.

Bugün bende yeni hesabımda benzer durumlar yaşadım. Muhtemelen 15-20 güncelleme sonrası kendine gelecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı