Counter-Strike 2'nin çıkmasına çok az kaldı

478424

Decapat
Counter-Strike 2'nin çıkmasına çok az kalmış olabilir. Çünkü CS Prime zamlandı. Bir de sanırım birçok map hazır ve yazın son ayındayız o yüzden bu ay çıkma olasılığı yüksek. Siz neler düşünüyorsunuz?

Counter-Strike 2'nin çıkmasına çok az kalmış olabilir. Çünkü CS Prime zamlandı. Bir de sanırım birçok map hazır ve yazın son ayındayız o yüzden bu ay çıkma olasılığı yüksek. Siz neler düşünüyorsunuz?

Tam Prime alsam mı diye düşünüyordum Prime zam geldi bendeki bu şanssızlık kimsede yoktur herhalde ya.

Umarım erken çıkar da yaz bitmeden şöyle bi keyfine varırız ayt çok yoracak çünkü :(

Çıkması bir yandan beni üzüyor, o özel havası gitti. Bir yandan seviniyorum, yine oyuncu sayısı tavan yaptı, eski enerjisine döndü.

Benim merak ettiğim bu grafikler FPS'leri olumsuz etkilemiyecek mi rekabetçi bir oyunda grafiklerin bu kadar iyi olması bana garip geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı