Counter-Strike 2'yi nasıl buldunuz?

Vago Mundo

Decapat
Daha fazla  
CS 2 icin seckini olanlara davet gittigini duydum.

Daveti alanlar girdinizmi eger girdiyseniz de oyunu nasıl buldunuz?

Oyun güzel ama 3070 olmasına rağmen 300 FPS'den bir anda 200 FPS civarlarına düşüyor oyun takılıyormuş gibi hissettiriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Girdim, silah yarışı şu anlık olmaması üzdü, muhtemelen tam olarak çıktığında eklenir. Grafiklerde gözle görülür artış var ancak FPS şu an yerlerde, ciddi optimizasyon sıkıntıları var. FPS yüksek olsa bile kasma hissi veriyor. Silah mermileri önceye nazaran biraz yavaş (mp9/mac-10 gibi silahlarda fark ettim) gibi ancak kontrol etmesi daha kolay. Pek bir değişiklik fark etmedim ölüm maçı oynarken.

Açıkcası güzel. Sub-tick gerçekten etkisini gösteriyor, ip gibi gidiyor mermiler. Ama anladığım kadarıyla 10 küsür yıllık CS:GO'dan sonra biraz alışmak gerekecek. Optimizasyon konusunda ben 3050 ile bir tık düşüş yaşadım CSGO'ya göre ama grafik ve efektlerde yaşanan artışı göz önüne alırsak normal. Zamanla daha da iyi olacaktır.

Senelerdir olduğu yerde sayan CS:GO'dan sonra böyle bir köklü değişim çok garip hissettirdi. Valve umarım devamını getirir. Bazılarına göre DOTA'yı LoL'e kurban ettiklerine pişman olduklarından sanırım CS markasını Valorant'ın aşağısında bırakmayacaklar. Ciddi rekabet olacak gibi. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı