Counter Strike benzeri oyun önerisi

Dostum çok güzel bir konuya el atmışsın ama malesef dediğin csgo yerine ona eşdeğer ondan aldığın oyun zevkini verecek bir oyun yok. Türk oyunlarını saymıyorum zaten onlara hiç bulaşma zamanına parana yazık. Valorant csgo'dan çok farklı bir metaya sahip bir oyun yani aim konusu falan hiç alakasız bir şey csgo ile. Gelelim r6 ya yani rainbow six siege eğer sabır taşıyım ben kavrarım diyorsan dene gör ama mekanikleri oynanış tarzı ve oyunun temel amacı csgo'dan alakasız desek yeridir ve solo olarak oynamak gerçekten çok ama çok zor. Bu oyunlar arasından hangisi oynanır dersen ben rainbow six siege'den yana kullanırım oyumu en azından ban durumları güzel düzenli vac dalgası geliyor sürekli olarak ve kaybettiğin puanları geri veriyor. Oynanış tarzı benim çok hoşuma gidiyor realist bir oyun ama dediğim gibi senin bileceğin bir iş son zamanlarda artık insanlar daha çok oyunculu oyunları tercih ediyor firmalar'da oradan yürüyerek ilerliyor örnek call of duty - battlefield tarzı yapımlar çıkıyor olmadı onlarak ayak uydurmaya çalış derim ama sen bilirsin.
Dostlar, Counter Strike'a benzeyen oyun tavsiye edebilir misiniz?
Steam Community :: iLLEGAL ONLiNE

Yeni konular

Geri
Yukarı