Counter-Strike Çalışmayı Durdurdu Hatası

federal09

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba

Oyuna giriş yapıyorum ölüm maçına girdikten veya diğer oyun biçimlerine

oyun içerisinde veya oyun bitince oyun donuyor ve "csgo.exe durduruldu" hatası alıyorum

Oyunu ilk aldığımda 1 hafta rahat oynadım ondan sonra hata gelmeye başladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm 1
İlk olarak CS:GO’nun kurulu olduğu dosyaya girelim. Daha sonra csgo/cfg/video.txt içine girelim. Buradan “setting.csm_quality_level” yazan yeri buluyoruz.
Eğer bunun karşısında 1 yazıyorsa bunu 0 yapıp kaydediyoruz.

Çözüm 2
Önce Steam’e giriyoruz, Oyun Kütüphanesi/Oyunlar/CS:GO Sağ Tıklıyoruz/Özellikler/Yerel Dosyalar/Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrula tıklıyoruz. Bittikten sonra dosya eksikliği varsa dosyaları indirir, eğer yoksa tüm dosyalar doğrulandı yazar.

Çözüm 3
Anti-virüs
programınızı devre dışı bırakarak deneyiniz.

Çözüm 1
İlk olarak CS:GO’nun kurulu olduğu dosyaya girelim. Daha sonra csgo/cfg/video.txt içine girelim. Buradan “setting.csm_quality_level” yazan yeri buluyoruz.
Eğer bunun karşısında 1 yazıyorsa bunu 0 yapıp kaydediyoruz.

Çözüm 2
Önce Steam’e giriyoruz, Oyun Kütüphanesi/Oyunlar/CS:GO Sağ Tıklıyoruz/Özellikler/Yerel Dosyalar/Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrula tıklıyoruz. Bittikten sonra dosya eksikliği varsa dosyaları indirir, eğer yoksa tüm dosyalar doğrulandı yazar.

Çözüm 3
Anti-virüs
programınızı devre dışı bırakarak deneyiniz.

Teşekkürler Dostum !

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı