Counter strike global offensive Hatası

Ali Oran

Hectopat
Daha fazla  
Counter Strike Global Offensive orjinalini aldığım oyunu yükledim ve oyuna girdim. Monitörümün led rengi kırmızı oldu ve ekrana tanımsız frekans hatası geldi. Ben bu ekranın frekansını oyuna göre nasıl ayarlayacağım ? Nvidia sürücüsüne falanda baktım ama oyuna özel ayarlarda frekans ayarı yok. Nasıl yapacağım oyunun kendi ayarıda yok Half Life gibi. İlginç bir durum hevesim kaçtı. Bilen varsa anlatabilir mi ? Tüm sürücüler güncel bu arada GTA 4'te de oluyordu. Not defterine ayar yapıp kaydediyorduk çözülüyordu. Bunda öyle bir ayar var mı ?
@Recep Baltaş Ali Güngör

Son düzenleyen: Moderatör:
ya işte oyunu açınca çalıştığı frekans aralığı şu... diye uyarı çıkıyor ama sizinki bu frekansta olduğu için 1820 bilmem kaç işte oyun açılmıyor yani açılıyorda ekran gelmiyor yoksa ses var

bilen yokmu soruu çözelim lütfen orjinal oyun bide niçin hata veriyor nesü uyuşmadı

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı