Counter Strike Global Offensive

• Konuyu başlatan CODEX
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 2B
Sıkıntı yok okadarda olacak. Hafta Sonu gidip ininal kartı alacağım .

Ve şuan cebimde bir 150 TL var bu fiyata güzel multisi olan kutulu oyun önerebilirmisiniz

Birde Counter Strike Global Offensive 30 Tl değil mi?

Sıkıntı yok okadarda olacak. Hafta Sonu gidip ininal kartı alacağım .

Ve şuan cebimde bir 150 TL var bu fiyata güzel multisi olan kutulu oyun önerebilirmisiniz

Birde Counter Strike Global Offensive 30 Tl değil mi?
Cs Go 34 tl şu anda. Ininal Kart'ı Steam'e tanıtınca da 2 lira gidecek, buna göre yükleme yapınız.

uploadfromtaptalk1412170434085.jpg

Daha ucuza alabileceğin siteler var örnek g2a.com burada oyunlar daha ucuz cd key alarak steam'den aktifleştirebilirsiniz.
Kutulu oyuna dönersek ne tür oyunlardan hoşlanırsınız? arma3, battlefield4, gta4 ...

Ben öyle yerlere güvenmiyorum hiç değilse 1-2 tl daha fazla vererek güvenilir bir yerden alırım şuphem kalmaz en azından

Karta 40-50 TL arası bır yükleme yapmayı planlıyorum bu yeterli midir?

g2a.com güvenli bir sitedir ki ben oradan gt4, left 4 dead 2 aldım ve hemen cd key gönderdiler youtuber olan pewdiepie'de oradan alışveriş yapıyor.

Cs Go 34 tl şu anda. Ininal Kart'ı Steam'e tanıtınca da 2 lira gidecek, buna göre yükleme yapınız.

Eki Görüntüle 24763
steam'de kart tanıtma hala var mı? ben bitti diye biliyordum.

Encard'ı araştır derim. Encard'da yaş sınırı olup olmadığından eminim değilim. Ancak İninal'ı silip atar. Karttan para da çekiliyor, mobil uygulaması var çok çok kullanışlı. Bunlar İninal'da yok. Ayrıca Encard şuan Steam ile anlaşmalı 2014 sonuna kadar aylık 50 TL'ye kadar olan alışverişlerinin yarısı geri ödeniyor.

Encard - Enpara'lıların Alışveriş Kartı | Enpara.com

Ayrıca biraz bekle yine indirim olacaktır CS'de. 7 Dolar'a almıştım, bazen 3 dolar da oluyor.

Güncelleme: Ayrıca aylık para kesimi falan da yok. Mobil uygulamasıyla veya sitesi üzerinden anında lira yükleme vesayre de yapılabilirsin. Araştır öyle karar ver.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı