Counter-Strike: Global Offensive Source 2 nasıl oynanır?

Bana geldi davetiye, girdim ve oynadım.

Bazı yayıncılara da gelmemiş, hatta e sporcuların bazılarına da gelmemiş, yabancı bir yayıncı konuşuyordu. Unlost kendisi söyledi, davetiye kendi hesabına gelmemiş bir tanıdığından almış hesabı. Ümitsizliğe kapılmayın ilerleyen süreçte davet sayısı artar, siz de davet alırsınız.
Hocam FPS ne durumda?

Hocam FPS ne durumda?
Henüz kapalı beta olduğunu düşünerek yorum yapalım, beklediğimden düşük. Ryzen 5 5500 RX570 sistemde genel olarak 200-300 arası, 200 e daha yakın. Yer yer 100lü değerlere düşüyor ancak gösterge çok hızlı çalıştığından tam değer göremiyorum. Bu değerleri 1280x960 çözünürlükte en düşük ayarlarda 4x kenar yumuşatma ve FidelityFX kapalı şekilde gördüm.

Henüz kapalı beta olduğunu düşünerek yorum yapalım, beklediğimden düşük. Ryzen 5 5500 RX570 sistemde genel olarak 200-300 arası, 200 e daha yakın. Yer yer 100lü değerlere düşüyor ancak gösterge çok hızlı çalıştığından tam değer göremiyorum. Bu değerleri 1280x960 çözünürlükte en düşük ayarlarda 4x kenar yumuşatma ve FidelityFX kapalı şekilde gördüm.
O sistemden ben de fazla beklerdim, neyse 720x960 her şey en lowda, boost player contrast kapalı hâla yetmezse FidelitFX ile beraber 2200g ile 100'ün üstünde FPS alacağız bakalım hayırlısı.

Geri
Yukarı