Counter-Strike: Global Offensive seçkin alınmalı mı?

Nacila

Centipat
Daha fazla  
CS de seçkin özelliğim yok fakat bugün bir alma kararı aldım. Sizce alınır mı? Gerek var mı? Alırsam bana kasalar gelecek bu kasaları satıp sattığım paraları kartıma vs yükleyebiliyor muyum yükleyebiliyorsam nasıl ve nereden yükleyebilirim? Teşekkürler.

CS de seçkin özelliğim yok fakat bugün bir alma kararı aldım. Sizce alınır mı? Gerek var mı? Alırsam bana kasalar gelecek bu kasaları satıp sattığım paraları kartıma vs yükleyebiliyor muyum yükleyebiliyorsam nasıl ve nereden yükleyebilirim? Teşekkürler.
Eger oynayacaksaniz kesinlikle alinmali. Ben aldim ve gercekten hile cok cok azalmis gordugum kadariyla.

ShadowPay kullanarak kartına o parayı geçirebiliyorsun her hafta salıyı çarşambaya bağlayan gece droplar yenileniyor genel olarak her hafta 1 kasa ve 1 tane sticker ya da skin geliyor.

bana kasalar gelecek bu kasaları satıp sattığım paraları kartıma vs yükleyebiliyor muyum yükleyebiliyorsam nasıl ve nereden yükleyebilirim? Teşekkürler.
Paralari kartina belli siteler araciliklari ile yuklersin ama cok komisyon alirlar. Bir arkadasina hediye oyun alirsin parasini sana verir en mantiklisi o bence.

Ben 1 ay falan önce Nays ile 200 TL'ye aldım şu an 275 TL. Alacaksanız bir an önce alın çünkü dolar artıyor ve Prime dolar kuruna göre belirleniyor.

ShadowPay kullanarak kartına o parayı geçirebiliyorsun her hafta salıyı çarşambaya bağlayan gece droplar yenileniyor genel olarak her hafta 1 kasa ve 1 tane sticker ya da skin geliyor.
bu süreci biraz daha detaylı anlatma şansın varmı acaba bu konularda yeniyim çünkü siteler vs hiç bilmiyorum güvenilir mi nasıl para aktarıp parayı karta atıyoruz

Bu süreci biraz daha detaylı anlatma şansın var mı acaba bu konularda yeniyim çünkü siteler vs hiç bilmiyorum güvenilir mi nasıl para aktarıp parayı karta atıyoruz

Bende daha kullanmadım bu akşam kullanacağım bir sıkıntı olmazsa yazarım.

Geri
Yukarı